şükela:  tümü | bugün soru sor
  • saat 06.00 civarında evine gelen polisler tarafından gözaltına alınmıştır.

kaynak.
  • islamcı nazilerin son vukuatı.
    havuz şeysi ahmet hakan bayram edebilir.
    bu mafya düzeninde "tetikçi" olarak çok emeği var zira.
  • ahmet hakan'ın evinden orgazm çığlıkları yükseliyordur.
  • ahmet hakan'ın yazısıyla alakası var mıdır bilemem ama yazdıkları halkı kin ve düşmanlığa tahrik olarak değerlendirilebilir.

ha bu suçu işleyen çoğu insan elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor orası ayrı. neler neler yazılıyor,söyleniyor. barış atay'ın yazdıkları onların yanında hiç kalır.
  • bir nişane olarak göğsünde taşırsın koçum. genel kurmay başkanını terörist olarak zindanlarda yatırdılar. bırak dönekler yalancı zaferlerinin keyfini çıkarsın.
  • çok tarafsız, her kesimin sevgilisi ahmet hakan'ı kutluyorum buradan. sedat peker'den daha büyük tetikçi olmuş kendisi.
    (bkz: hedef göstermek)
    (bkz: insanların hayatıyla oynamak)
    (bkz: mışıl mışıl uyumak)
  • yusuf yerkel'in silahlı adamlarına tutturup tekmelediği madenci yakınıyla bi alakası yoktur.
    zaten biliyorsunuz kendisi fetöcü.

yalnız ahmet hakan'ın fetöcülüğüne çok az kaldı, sıra ona gelmek üzere. bu panikle hedef göstermesi normal.
  • birilerinin egosunu tatmin etmiş olaydır.
    eşşek kadar herif çocuğu yaşındaki insanla uğraşıyor a.k.
    demek sağlam koynuş birilerine.
  • muhalif avının son dalgası.
    tayyibe ve akp ye olan karşıtlığı sonucu gözaltına alınmıştır.
    sorarlarsa diktatör değilim dersin, kim bilecek ..
  • pek katılmadım şimdi üstünde düşününce yazdıklarına. tutuklanacak bir durum mu, keisnlikle hayır.

ama katılmama sebebim biraz başka, bu ülkeyi adam etmek isteyenler sinsi siyaset yapmayı öğrenmeli artık. bakın formül çok basit, bu milleti kazıklayacaksın, bu milleti manipüle edip kandıracaksın.

başka türlü iktidar da olamazsın iktidar da kalamazsın. ha bunu adamların iyiliğine yönelik ve devletin geleceğine yönelik yapacaksın. işte devlet adamı olursun. öyle öküzlemesine ben şöyle yapacam, ben böyle yapacam dedin mi, millet ona gelmiyor.

mustafa kemal atatürk yeterince iyi bir örnek bence bu duruma..