• attığı bu tweet'ten dolayıdır.

--- spoiler ---

hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. o gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! yok öyle “torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz” falan. her şey yeni başlıyor. bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!

--- spoiler ---

haksız mı? bence değil.

bu düşüncelerin doğru olmadığını iddia edecek herhangi bir polyanna solcu da varsa gitsin götünü ağaca sürtsün daha iyi.
  • “bu milletin a... koyacağız” diyenlerin “bu miletin a.. koyanlardan hesap soracağız” diyenden hesap sormaya kalkması olayı
  • muhalif avının son dalgası.
    tayyibe ve akp ye olan karşıtlığı sonucu gözaltına alınmıştır.
    sorarlarsa diktatör değilim dersin, kim bilecek ..
  • çok tarafsız, her kesimin sevgilisi ahmet hakan'ı kutluyorum buradan. sedat peker'den daha büyük tetikçi olmuş kendisi.
    (bkz: hedef göstermek)
    (bkz: insanların hayatıyla oynamak)
    (bkz: mışıl mışıl uyumak)
  • bir nişane olarak göğsünde taşırsın koçum. genel kurmay başkanını terörist olarak zindanlarda yatırdılar. bırak dönekler yalancı zaferlerinin keyfini çıkarsın.
  • ../

birilerine “yargılanacaksınız” demenin suç olduğu ülkede herhangi bir sabah.
  • oluk oluk kan aktaracağız diye ülkenin yarısını tehdit edenlere karşı yokları oynayan beyaz çoraplının iki yüzlülüğünün ispatıdır.
  • diktatör olsa o tweeti yazamazdın. insanlar da buna inanıyor ya. sokakta diyaloglar da geçiyor, ya bırak ya ne diktatörü öyle olsa yazabilir miydin?
    çok uzaklara gitmeyeceğim yine ülkemizden örnekler vereceğim (akp den öncesini bilmeyen ergenler için) süleyman demirel, turgut özal, tansu çiller bile düşünüyorum da tansu çiller için devletin skisi parodisi, şimdi devletin skisine emineyi bindirsen asarlar ama diktatör değil. genel kurmay başkanını tık içeri bedavadan yatır (bu davanın savcısı da hakimi de benim) ama diktatör değil. şimdi de düne kadar arkasından ağladığı, gel diye yalvardığı bir aşalığın peşinden giden zavallıları(kandırıldım, sen koskoca başbakan olmuşsun kandırılmılsın da bu gariban millet kandırılamaz mı) tıktı içeri yatsınlar, cumhurbaşkanı adayı içeri de ya daha ötesi var mı? (beraber açılım yapmıyor muydular?) ortamlarda diktatör değil diyin kim bilecek. beni tarihle yargıla iki gözüm bilimle yargıla diyor gözlerinizden öpüyorum.
  • barış atay'ın bu tweet'ine cevaben fatih tezcan adlı provokatör'ün halkı galeyana getirme amaçlı attığı "bakın iktidara gelirlerse tüm sünniler'i öldürecekler, suriye'de esad'ın yaptığını yapacaklar" vs. mesajları asıl gözaltı ve muhtemel tutuklama sebebidir normal bir hukuk devletinde.

normal bir hukuk devletinde, eved.
  • ahmet hakan yazisinda acikca hedef gosterirken baris atay'in gozaltina alinmasi cok absurt.
hesabın var mı? giriş yap