şükela:  tümü | bugün
 • dakika bir gol bir olarak kabul edilebilecek saldırıdır. bu adam, çok dayak yer meclisin arka sıradasınkilerden.

  https://mobile.twitter.com/…tus/1016273417799176192
 • çorlu'da devlet hastanesine giden barış atay'a vatandaşlar "sen istiklal marşında ayağa kalkmayıp devlete terörist dedin. şimdi de gelmiş bana hal hatır soruyorsun, git burdan" diyerek tepki gösteriyor. barış atay da vatandaşa el kol hareketi yaparak "geç içeri" diyor. diğer vatandaşlar tepki gösteren şahsı uzaklaştırıyor ama barış atay bu sefer vatandaşın arkasından koşuyor.

  evet, halkın vekili oldu bu militan ruhlu şahıs. eleştiriye en ufak bir tahammülü yok. nefretten beslenen bir ruha sahip olduğu çok açık. maalesef gittiği her yerde böyle karşılanacak ve görünen o ki her seferinde saldırıyla karşılık verecek. 1 oy muharrem ince'ye 1 oy hdp'ye diyerek meclise taşıdığınız bu tipler sırtınızdaki kambura bir kambur daha ekledi chp'li kardeşlerim.

  edit: video linki
 • (bkz: ağla)
 • akp ve/veya islam düşmanlığı sebebiyle pkk'ya oy veren zavallılar uğramaz bu başlığa. boş kalır buralar.

  bir oy ince'ye bir oy pkk'ya he? kına yakın götlerinize.

  "davulla zurnayla karşılamadılar mı" cılar ikiyüzlüdür. şunları söylemezler, yok gibi davanırlar. biz bırakalım belki yüzleri kızarır da saçma salak savunmalara girmezler;

  (bkz: ypg terör örgütü değildir)
  (bkz: pkk'lıya da gittik dhkp-c'liye de gittik)

  edit: yukarıdaki bkz’ler “mal olmayın, başkalarının yaptığı hatalar mevcut hataları buharlaştıramaz” demek içindi. gelen mesajlara bakılırısa bunu anlayacak kapasite yok sizde.

  edit 2: yaratmaya çalıştığınız çin malı mağduriyet binlerce kere bertaraf edildi bu sözlükte. açıklandı ama anlayamadınız onu da. bir insanın hdp’ye oy vermesi onu pkk’lı yapmaz. tıpkı azılı solcu birinin bir çıkar uğruna iyi parti’ye oy verdiğinde artık bir sağcı olmaması gibi. gelgelelim öyle ya da böyle pkk'ya verilmiş oylar var. bunu biliyorsunuz. neden ikiyüzlüsünüz lan? ne zaman düzeleceksiniz diye beklerken neden hep daha da yerin dibine giriyorsunuz?
 • o raylar niçin öyle demeyen güzel halkımız suçu yine muhalefete yıkmış :) barış atay cı falan değilim de arkadaş bi de tepki göstermen gereken yere göstersen nasıl olur acaba? müteahhit şirket, onu denetlemeyen tcdd kurumu, onu denetlemeyen devlet ... ne bileyim mantık hatalı gibi. pkk oraya mayın koysa tamam dicem de
 • dakka bir gol bir. herif şimdiden vekili olduğu millete dayılık yapmaya başladı. işimiz var bu teröristle.
 • yerde tekmelememişse yada israil dölü dememişse sıkıntı yok.
 • barış atay'ın hatalı davrandığını düşündüğüm olay. böyle dallamalara hal hatır sormaya gitmeyeceksin. başsağlığı dilemeye gitmeyeceksin. çünkü bunlar ihmaller yüzünden öldüklerini göremeyecek kadar kör, sonuçlarını ise kendilerini her daim düşünen ınsanlara yıkacak kadar nankör ve budala iki yüzlülerdir.

  açılım sürecinde ülke pazarlığı yapılıp samimiyetsiz çıkışlar neticesinde yer altına döşenen tonlarca patlayıcının binlerce askerin ölümüne sebep olmasından bile chp'yi sorumlu tutanlar, zamanında fetönün eleni eteğini öpüp yavşaklık sırasına girenler şimdi sağa sola hainlik satıyor. somada yüzlerce insanın ölümünün bedelini bile tekme tokat yiyerek ödeyenler onu bunu dinsiz ilan ediyor.

  yurtlarda, kurslarda dinciler tarafından tecavüze uğrayan çocukların hesabını bile soramayan sorsa da laiklikten ve yine chp'den soran sürüngen, omurgasız et yığınları bu coğrafyada daha çok bedeller ödeyecekler.

  bunlar bu kadere mahkumlar, ezilmeye, sömürülmeye, insan yerine konulmamaya mahkumlar. hem mahkumlar hem layıklar.

  edit: barış ataya zerre sempati veya antipatı beslemiyorum. vergisini ödeyen ve bu ülkenin vatandaşı olan insanlar kendisini seçmiş meclise yakıştırmış. beni alakadar eden bir durum değil. aynı hal hatırı sormaya bir chp'li gitseydi yine aynı tepkiyle karşılaşacaktı. niyet okuyorum ben sadece. sitemim farklı. bunu anlamayacak kadar zevzek ve aptal olanlar mesaj kutuma doluşmasın.
 • bunu da adam ederler. şimdi o milletvekili oldum havasında gayet normal. önümüzde ki 6 ay yada 1 sene içerisinde süt dökmüş kedi olur kendileri. mazbatasını falan aldı ya yakında çıkar bu barış atay da sırtını bir yere yaslar türkiye cumhuriyeti devleti de kendisine yaslar. sıkıntı yok.
 • aptallar ''bu milletin amına koyacağız'' diyen bir akp'li yüzünden ölmüş hala ne yapıyorlar.

  --- spoiler ---

  akrep gibisin kardeşim,
  korkak bir karanlık içindesin akrep gibi.
  serçe gibisin kardeşim,
  serçenin telaşı içindesin.

  midye gibisin kardeşim,
  midye gibi kapalı, rahat. ve sönmüş bir yanardağ ağzı gibi korkunçsun, kardeşim.
  bir değil, beş değil, yüz milyonlarlasın maalesef.
  koyun gibisin kardeşim,
  gocuklu celep kaldırınca sopasını sürüye katılıverirsin hemen ve âdeta mağrur, koşarsın salhaneye.

  dünyanın en tuhaf mahlukusun yani,
  hani şu derya içre olup deryayı bilmiyen balıktan da tuhaf.
  ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende.
  ve açsak, yorgunsak,
  alkan içindeysek eğer
  ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak
  kabahat senin, — demeğe de dilim varmıyor ama — kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!
  --- spoiler ---