• maasini bağışlamış olsa "şov yapıyor" dersiniz.
    bağışlamış ve haber olmamasını sağlamış olsa, gelip böyle başlık acarsiniz.
    ne yapsa yaranamaz bence.
  • -ayakkabı alacak parası olmayan,
    -karda yalın ayak gezen,
    -kahvaltıda poğaca yiyemeyen,
    -ömrü boyunca tatile gidememiş,
    -ilaç alacak parası olmayan insanlar,

kime oy vereceklerine insan gibi karar verselermiş o zaman. barış atay şu anda zerre umurumda değil ama istediğini yapar adam isterse o parayı pablo escobar gibi yakar size girip çıkan ne?
  • afedersin sike sürecek kadar beyni olmayanın manipülasyon çabası.
  • ilk değildir. ama aşağıdakilerin aksine ilgi görür.

devlet bahçeli yıllardır maaşının tamamını mehmetçik vakfına bağışlıyor. aynı zamanda tsk vakfı, darüşşafaka ve şehit ailelerine de toplu yardımlarda bulunuyor.

mhp kocaeli milletvekili lütfü türkkan da maaşını yıllardır 50 çocuğa burs olması için bağışlıyor.

chp izmir milletvekili tacettin bayır da üniversite okuyan 30 kız öğrenciye maaşını bağışlıyor.

chp elazığ milletvekili gürsel erol maaşının yarısını elazığspor'a bağışlıyor.
  • afedersiniz de .... ordan
  • ayakkabı alacak parası olmadığı için karda yalın ayak gezen çocuklar varken, kahvaltısında tek hayali poğaça yemek olan aileler varken, ömrü boyunca hiç tatile gidememiş kişiler varken, ilaç alacak parası olmayanlar varken bu bu parayı alamam arkadaş! dememiştir.
    hacılık karıyı bulana kadar, komünistlik parayı bulana kadarmış derler.
  • bunu yapan ne ilk ne de son vekil olacaktir. buyutmeyelim.
  • bildiğim kadarıyla milletvekiliyken başka bir iş yapamıyorsun. adam taş mı yesin? siyasi olarak bakış açısını bilmiyorum, taki etmiyorum. ben aşırı uçluğa karşıyım bu adam da aşırı uç bence. ama memlekette bu kadar israf edilen, cebimizden çkıp nereye gittiğini bilmediğimiz paralar varken bu başlık bana ayakkabı almak için barış atay'ın maaşına mı kaldık dedirtmiştir.

eyyorlamam bu gadar.
  • sen aylık kazancını bağıslayacagını taahhüt et barış da ben de aldıgimız maaşı bagıslayalim
  • vatandaşı dövmek için üzerine yürümesini mi diyim reklam kokan hareketleri mi adi pislik
hesabın var mı? giriş yap