• https://twitter.com/…tatus/1106271023165517824?s=19

sözlükte daha önce ifşa edilmiş ama twitter ifşacısı atavrattroll bahsedince gördüm.

daha önce ruling reis birçok sefer kanıtladı ki bu feyk işleri sadece ruh hastalığından ya da ilgi çekme hevesinden ortaya çıkmıyor. çoğunun bir dümeni var. ruling arada dm screenshot atıyor. insanlar bu fake profillere ne paralar kaptırmışlar. bulgaristan'dan gelen cevapsız çağrı gibi. kadın erkek de fark etmemiş, maalesef biscolata erkeği gibi fake profilleri gören hanım kızlarımıza "cnm annem hasta, paramız yok." deyince elde avuçta ne varsa göndermişler.

sonuç olarak bu abinin de bunca photoshopunun, birbirinin kopyası uzun hikayelerinin, zahmet edip entry sildirmesinin boşa olmadığını düşünüyorum. vardır illa bi dümeni. bu işten bir şekilde çıkarı olmasa uğraşmaz.
  • barış, el salla lan meşhur oldun! agsjdjdkd

https://twitter.com/…tatus/1106271023165517824?s=19

ruling de el attı işe, umarım daha fazla gündem olur da insanlar görür bunun ne mal olduğunu. çünkü ciddi bir kitle bu hasta herifin gerçekten dediği işleri yaptığına, her dediğine falan inanıyor. şaka gibi resmen.
  • ben bu elemanı sonradan kafayı yedi de böyle oldu zannediyodum da bu uzun süredir böyleymiş. yıllardan beridir acaip palavralar sıkıyomuş :) bu üçkağıtçı zamanında bodrum'da hotellerde falan dj'lik yapıyomuş. dj'lik yaptığı zamanlarda hazırladığı bir cv'ye denk geldim. kendisi yerli dj tiestoymuş da hiç haberimiz yokmuş amk asdsgfgj buyrun;

https://twitter.com/…dort/status/973529547479101441

--- spoiler ---

"ingiltere'de en çok satan 100 albüm içindeyim mesela sadece bir parçam indirilme başı 0.69 sterlin (1 tl den) amazon bestsellers : 1,700,000 defa download edildi. buna ulaşabilen hiçbir türk müzisyeni yoktur..."

"kanada'da yahoo'nun düzenlediği bütün dünyadan verilen oylarla yılın en iyi müziği benim parçam seçildi."

"üç yıldır redbull sponsorluğunda dj lik görevim devam ediyor aynı zamanda 40.000 kişilik konserle türkiye'nin en çok kişiye konser veren dj'i olarak da geçiyorum"

--- spoiler ---

puhahahahaha ya senin ben yalanlarını sikeyim e mi :) pink floyd musun mübarek? ingiltere'de en çok satan 100 albüm içindeymiş hahaha biraz destekli salla bari amk delisi.

anlaşılan dj'lik kariyerinde palavralarıyla bir yere gelememiş, sonra bir de yurtdışında cruise sektöründe şansımı deneyeyim demiş. yalan yok, iyi tezgah kurmuş bu sefer bak. kendisine inanan, iq puanları çift haneleri geçmeyen binlerce geri zekalı sayesinde yarattığı hayali dünyada müthiş(!) hayali icraatler yapıyor. ama işte gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır, n'aparsın :) foyan iyice ortaya çıkana, ne mal olduğun herkes tarafından bilinene kadar senle uğraşacağız arslanım. görüyorum ki korkuyorsun. korkma, titre! asdsgfjhkh

şimdi düşünün, bu eleman daha 3-5 sene öncesine kadar bodrum'da kıytırıktan dj'lik yapıyorken birden nasıl oluyorsa allah "yürü ya kulum" diyor ve daha önce bu alanda hiçbir eğitimi, bilgisi, iş tecrübesi olmamasına rağmen çok kısa bir zaman içerisinde milyon dolarlık projeler yapan bir turizm dehası, dünyada cruise turizmi denince akla gelen ilk isim oluveriyor. yerseniz :)

nereden nereye... hayat işte, süprizlerle dolu :)

değil mi? :) (bu paylaşımını da silmiş ama ekran görüntüsü burada)

--------------------

devam edelim mi daha? (gerçi yakında siler ama bu üçkağıtçının facebook paylaşımının linki ve bu da çaldığı fotoğraf)

bir tane daha (facebook paylaşımının linki ve çaldığı fotoğrafın linki) ulan madem fotoğraf çalıyon, "barcelona havalimanı" diye yer bildirimi yapmışsın, bari orada çekilmiş bir fotoğrafı çal. gitmiş santorini havalimanında çekilmiş fotoğrafı çalmış amk vizyonsuzu.
  • yine coşmuş bu amk. aynen karşiim, bir telefon 2 maille getirttin hemen cruise gemilerini yine. hem yunan hem türk turizmini ihya ettin. sen olmasan yunanistan da batmıştı zaten. büyük adamsın vesselam.

hahaha olm iyice zıvanadan çıktı lan bu. meydan boş tabi salla amına koyayım, nasıl olsa inanıyo kerizler :d

şimdi bakın, 20 nisan 2018 tarihli bu haberde ve 12 mart 2018 tarihli şu haberde özetle diyor ki; "birçok cruise gemisi terör olayları (atatürk havalimanı patlaması, beşiktaş patlaması vs.) ve siyasi karışıklık (15 temmuz olayları falan) nedeniyle olası güvenlik sorunlarını gerekçe göstererek türkiye'yi rotalarından çıkarmıştı ancak 2019 yılında tekrar türkiye'yi ziyaret etmeye başlayacaklar." bakın 1 sene önce kesinleşmiş yani bu. peki bu işgüzar n'apıyor? kendini nimetten sayıp sanki yeni bir şeymiş, herşey bunun eline bakıyor da 1 telefonla hemen halletmiş işleri, lütfetmiş de cruise gemilerinin rotalarına tekrar türkiye'yi ekletmiş gibi davranıyor. insanlar da bunu yiyor amk. yorumları okuyun içler acısı resmen.

olm insanlar bunun palavralarına inanacak kadar nasıl bir akıl tutulması yaşıyor anlamak mümkün değil. resmen psikoloji alanında tez konusu olur bu üçkağıtçı ve buna inanan insanlar. inanmayı geçtim resmen tapıyorlar. turizm dehası olarak gören, turizm bakanı olmasını isteyen var lan. şaka gibi amk asdsgfhgj sonra akp neden bunca senedir iktidar. olur tabi amına koyayım. çünkü akpli-muhalif, dindar-ateist, taraf farketmeksizin türk milletinin %80'i aptal da ondan (aziz nesin %60 diyerek az bile söylemiş amk)

tekrar belirtmekte fayda var; bu herifin dediği gibi bir statüsü ve işi yok! yunanistan'da, santorini'de falan projeler yaptığı yalan! (yunanistan'da bile değil kendisi hatta, adım gibi eminim) kendisi sadece sağdan soldan çaldığı fotoğraf ve videolara kendini montajlayıp üzerine hikayeler uydurarak yapmadığı şeyleri yapmış gibi gösteren, ağzı iyi laf yapan ilgi manyağı bir ruh hastası.

neyse, yazıyı da kendisinin bazılarını niyeyse sildiği (bi tarafları tutuştuysa demek ki adsgdgh) birkaç photoshop şaheseriyle sonlandıralım bari. bakınız; bir, iki, üç, dört, beş, altı.

bonus ahahaha ayy alem adamsın yaaa. çok çılgınsın, aynı zamanda çok da espritüel. yalnız sen şimdi bu fotoğrafı 29 temmuzda paylaşmışsın ama şu tesadüfe bak ki biri haziran ayında aynı fotoğrafı aynı noktadan, bulutlar bile aynı konumda olacak şekilde çekmiş ve yüklemiş tripadvisor'a. hatta aynı insanlar aynı yerde duruyor. bak sen şu allah'ın işine ya :) (bunun takipçileri anlamaz da amına koyayım şimdi, o yüzden açıklama gereği duydum; yani diyorum ki çalmış amk fotoğrafı çalmış yine. çalmış ve kendini montajlamış. iki fotoğrafı yan yana buradan görebilirsiniz)

ileri derece şizofreni belirtileri lan bunlar. kendisi veya bir tanıyanı burayı okuyosa tavsiyemdir.
  • https://www.facebook.com/…8469337237&type=3&theater

ulan utanmıyosun değil mi hala çaldığın fotoğraflara kendini montajlayıp yapmadığın şeyleri yapmış gibi göstermeye, olmadığın biri gibi davranarak insanları kandırmaya devam etmeye? ben bu kadar yüzsüz ve pişkin bir insan görmedim hayatımda amk. tabi sen de haklısın, sen de çok iyi bilyosun seni takip edip inanan insanlarda fındık kadar beyin olmadığını, sallamaya devam o yüzden.

bir de gitmiş montaj yaptığı belli olmasın diye efekt vermenin bokunu çıkarmış haspam, fotoğrafın anasını ağlatmış. ama yemezler koçum :) fotoğrafı çaldığı instagram paylaşımı bu

paylaşımını silme ihtimaline karşı iki fotoğrafı yan yana buradan görebilirsiniz.
  • lan sahtekar sen hala mı devam ediyosun yalanlar atmaya? bakınız

her zamanki gibi fotoğrafı çalmış ve kendini montajlamış ruh hastası. çaldığı fotoğrafı buradan görebilirsiniz

bir tane daha ya ben bu fotoğrafın montaj olduğunu anlamayanın aklına tüküreyim zaten. buyrun çaldığı fotoğraf bu emek harcamış herif bir de. fotoğrafı ters çevirmiş, ortaya tabelamsı ne olduğu belli olmayan bir şey koymuş falan.

ulan hadi ben bu herifi geçtim, zavallının teki zaten. acınası bir halde çünkü kendisi de inanıyor artık sanırım yalanlarına. cidden yunanistan'da olduğunu, dediği gibi bir işi ve statüsü olduğunu, projeler yaptığını falan sanıyor (buna inanıp pohpohlayan geri zekalılar sağolsun). kendine hayali bir dünya yaratmış, orada "yaşıyor" zavallı. tam anlamıyla klinik vaka, acil psikolojik yardım alması lazım da bunca kanıtı görüp halen bu ruh hastası herife inanmaya devam eden embesillerin durumu daha vahim. eğitilmezler amına koyayım bunlar. sike sürülecek akıl yok hiçbirinde. bunlardaki beyni kuşa taksan geri geri uçar lan. ironik olan da hepsi de kendilerini elit, medeni, aydın, akıllı, farkındalık sahibi vs. olarak görüyorlar. amk sığır sürüleri sizi :d

şu ve şu paylaşımında ise fotomontaj yapma zahmetinde bile bulunmamış. kendisine biraz benzeyen kişilerin fotoğraflarını bulmuş direkt yüklemiş ve hikaye uydurmuş hasta herif. tabi ne gerek var artık montaj yapmaya, nasıl olsa herşeye inanıyo bunu takip edip inanan kerizler :)
  • bu ruh hastası yalanlarına, bu kolpacıya sorgusuz sualsiz inanan şakşakçıları da bunun palavralarına halen inanmaya devam ediyor aq. inanılır gibi değil.

bakınız tüühh ya. bi dahakine gitmeden kutup başlarını sök he mi karşiim asdsgfhg amk delisi ya. şuradan görüyoruz ki sözde -yunanistan'da- kendisinin diye fotoğrafını koyduğu araba amerika'da. 99997 dolara satılık.

bir başka paylaşımı (bunu silmiş, o yüzden ekran görüntüsünü koyuyorum)
    gerçekten muazzam bir manzara. kıskanmamak elde değil kendisini. ne kadar da şanslı :( şaka lan şaka, yine photoshopla amatörce kendini fotoğrafa montajlamış bu ruh hastası. çaldığı fotoğrafın orijinalini buradan görebilirsiniz

tekrar tekrar söylüyorum; yazdığı bazı şeyler kulağa ne kadar da doğru gibi gelse bu herif hayatı koca bir yalandan (sözde yaptığı işler, projeler, araba, yunanistan'da olduğu, avrupa birliği bilmem nesi olduğu vs. hepsi yalan) ibaret olan kolpacının, palavracının teki. daha doğrusu hayal aleminde yaşayan bir klinik vaka muhtemelen. acil psikolojik yardım alması lazım.

şunu da tekrar belirteyim; bu herife körü körüne inanan, sözde akıllı geçinen sizler de tam birer aptal ve kara cahilsiniz ;)
  • bu üçkağıtçı hızla bir jet fadıl, çiftlik bank, sülün osman vakası olma yolunda ilerliyor iyi mi. şaka gibi amk.

bu herifin içeriği her zamanki gibi yalan yanlış bilgilerle, palavralarla dolu olan corfu adası ile ilgili şu yazısı facebook'ta yaklaşık 10 bin kişi tarafından paylaşılmış. bu kadarla kalsa yine iyi. can ataklı sözcü gazetesindeki köşe yazısında bahsetmiş bundan. buyrun bu da yazının linki inanılır gibi değil lan.

uzun zamandır ben bu barış balcı denen sahtekarın aslında ne mal olduğunu deşifre etmekten yoruldum burada. o yüzden tekrar tekrar aynı şeyleri yazmak yerine bir twitter kullanıcısının malum yazı ve bu barış balcı düzenbazı ile ilgili "flood"unun linkini bırakıyorum aşağıya. okumanızını tavsiye ederim, çok güzel özetlemiş.

https://mobile.twitter.com/…tus/1157657134525505536

adettendir, yazıyı da bu üçkağıtçının bir photoshop şaheseri ile sonlandırayım bari; buyrun

çalıp her zamanki gibi kendisini montajladığı fotoğrafın orijinalini ise buradan görebilirsiniz
  • bu üçkağıtçının sayfasına bakmayalı uzun süre oldu, şöyle bir göz atayım dedim de palavralarına tam gaz devam ediyor her zamanki gibi amk.

bakınız ahahaha alem adamsın yaa, komiklikler şakalar falan. araban da yakıyor hani, tekerine taş değmesin karşiiiim afsgshsh

amk delisi. videoyu çalmış tabi yine ve arkaya müziği dayamış güya kendisi kullanıyor. buyrun çaldığı videoyu buradan izleyebilirsiniz ;)

git tedavi ol lan ruh hastası agfhsjfj

bu meczuba inanmaya devam eden binlerce insana da diyecek bir şey bulamıyorum amk. safi oksijen israfılar, sike sürülecek akıl yok hiçbirinde.
  • buna inanan sözde okumuş etmiş insanlar var, yorumlar falan giriyorlar. fotoğraflari resmen ilkokul seviyesi photoshop. hele en son cnn business traveller diye photoshop yapmis sanki cnn international'da haberi yapılmış gibi millet tebrik ediyor falan...
    edit:lol, facebook adi resmen ab.projectmanager hahaha
hesabın var mı? giriş yap