• vicdansızdır, ahlaksızdır. provokatördür.

instagram hesabından bunu hiç utanmadan, sıkılmadan paylaşmış.

terbiyesiz herif.
  • hiçbirşeyin geçtiği falan yoktur. seneye kasımpaşa'da olmadı en kötü birinci ligde berkin ve işçilerin uğruna öldürüldüğü ekmek parasının yüzbinlerce katına top oynayacaktır. alkış tutarı yuhalayınından çok olacaktır. böylesi ahlaksız burası, burada sadece rezil olamazsınız.
  • bundan sonra gideceğim her beşiktaş-kasımpaşa maçında tribünden kendisine sürekli küfür edeceğim varlık.
  • ölümler arasında karşılaştırma yapmakta beis görmeyen, ifade özgürlüğünü suistimal eden futbolcu. bunu paylaşmadan önce herkese açık olan hesabını artık gizli hale getirmiş olsa da, yaptığını unutmayacağız.

edit: ilk cümle gg olmasın diye hafifletilmiştir.
  • geri viteslerin barış'tır kendisi.

https://twitter.com/…slan/status/466654836935512064
  • böyle günlerde kimin ne olduğu anlaşılır derler ya şuanda yaşanan tam olarak budur . kimin ne olduğu tek tek dökülüyor .
  • giren şemsiyeyi açıldıktan sonra çıkarmaya çalışmaktadır. geçti o iş kardeş.
  • 9 eylül 2017 karabükspor beşiktaş maçı'nda savunduğu ryan babel'i resmen bırakan, arkasından koşmaya bile çalışmayan, golü avel avel izleyen sözde savunma oyuncusu. beşiktaşlı değilse çok şaşırırım. biri gif'i varsa koysun, ben böyle bir şeyi gördüğümü hiç hatırlamıyorum. o neydi lan? bir de böyle çok teknik bir oyuncuymuş gibi sürekli dripling yapma hevesi, kaç defa öyle top kaptırdı ama uyaranı dahi yok.
  • kadro dışı bırakılmıştır. geç bile kalınmıştı aslında.
  • atatürk'ün sporcu tanımına uymayan kişi.

hatırlayalım: zeki, çevik ve aynı zamanda da ahlaklısı. zeki midir, çevik midir bilemeyeceğim ama ahlakı konusunda soma maden faciası sonrası paylaştığı resimle bir fikir sahibi oldum. resim iki kareden oluşuyor, sol karede madenciler maden girişin kapısındalar ve sağ karede berkin'in olmadığını bildiğimiz ama sürekli yutturulmaya çalışılan yüzü kapalı, zafer işareti yapmış bir genç var. en üstte "ekmek almaya" yazısı ve sol altta "böyle gidilir" ve de sağ altta "böyle değil" yazıları var.

tepki çekince de aklımızla eğleniyor hazret. politikayla işi yokmuş, vermek istediği mesaj yanlış anlaşılmış.

hiçbir zaman geç değildir, kendisi futbolunu geliştirdiği gibi aynı şekilde ahlak altyapısını da geliştirebilir.
hesabın var mı? giriş yap