şükela:  tümü | bugün
  • vicdansızdır, ahlaksızdır. provokatördür.

instagram hesabından bunu hiç utanmadan, sıkılmadan paylaşmış.

terbiyesiz herif.
  • bundan sonra gideceğim her beşiktaş-kasımpaşa maçında tribünden kendisine sürekli küfür edeceğim varlık.
  • hiçbirşeyin geçtiği falan yoktur. seneye kasımpaşa'da olmadı en kötü birinci ligde berkin ve işçilerin uğruna öldürüldüğü ekmek parasının yüzbinlerce katına top oynayacaktır. alkış tutarı yuhalayınından çok olacaktır. böylesi ahlaksız burası, burada sadece rezil olamazsınız.
  • geri viteslerin barış'tır kendisi.

https://twitter.com/…slan/status/466654836935512064
  • ölümler arasında karşılaştırma yapmakta beis görmeyen, ifade özgürlüğünü suistimal eden futbolcu. bunu paylaşmadan önce herkese açık olan hesabını artık gizli hale getirmiş olsa da, yaptığını unutmayacağız.

edit: ilk cümle gg olmasın diye hafifletilmiştir.
  • böyle günlerde kimin ne olduğu anlaşılır derler ya şuanda yaşanan tam olarak budur . kimin ne olduğu tek tek dökülüyor .
  • giren şemsiyeyi açıldıktan sonra çıkarmaya çalışmaktadır. geçti o iş kardeş.
  • takımındaki diğer genç türklerin aksine bu sene oyununu geliştirmiş olan futbolcu. ben bu çocuğun ceza alanı civarına gelen her rakibe "ne işin var lan burdan, siktir git" bakışı atmasını seviyorum.
  • 9 eylül 2017 karabükspor beşiktaş maçı'nda savunduğu ryan babel'i resmen bırakan, arkasından koşmaya bile çalışmayan, golü avel avel izleyen sözde savunma oyuncusu. beşiktaşlı değilse çok şaşırırım. biri gif'i varsa koysun, ben böyle bir şeyi gördüğümü hiç hatırlamıyorum. o neydi lan? bir de böyle çok teknik bir oyuncuymuş gibi sürekli dripling yapma hevesi, kaç defa öyle top kaptırdı ama uyaranı dahi yok.
  • sahtekar anadolu topçusu,bir bok olmaz bundan