• gelecekte türk milli takımı'nın vazgeçilmez stoperi olabilir. ihtiyacı olan varsa, kaçırmamalı..
  • kasımpaşa maçlarını seyrettiğimde en fazla gözüme batan oyuncu. serdar aziz, semih, bekir, egemen gibi adamlar milli olurlarken bu adam hala gözden kaçmakta. boy pos, oyun sezgisi, timing olarak adı geçenleri cebinden çıkarır. umarım kendini geliştirmeye devam eder ve milli takımda da yer alır.
  • hakkında 3 entry yazıldığına inanamıyorum.
    iyi oyuncudur.
    kasımpaşa'da bu arkadaş ve halil çolak kademe atlayarak 1 sonraki seviyede oynayamazsa geleceğin 2. sınıf topçusu olacaklarını bilmeliler.
    artık araya adam mı sokarlar, menajerini mi değiştiriler bilmem.
  • takımındaki diğer genç türklerin aksine bu sene oyununu geliştirmiş olan futbolcu. ben bu çocuğun ceza alanı civarına gelen her rakibe "ne işin var lan burdan, siktir git" bakışı atmasını seviyorum.
  • vicdansızdır, ahlaksızdır. provokatördür.

instagram hesabından bunu hiç utanmadan, sıkılmadan paylaşmış.

terbiyesiz herif.
  • ölümler arasında karşılaştırma yapmakta beis görmeyen, ifade özgürlüğünü suistimal eden futbolcu. bunu paylaşmadan önce herkese açık olan hesabını artık gizli hale getirmiş olsa da, yaptığını unutmayacağız.

edit: ilk cümle gg olmasın diye hafifletilmiştir.
  • böyle günlerde kimin ne olduğu anlaşılır derler ya şuanda yaşanan tam olarak budur . kimin ne olduğu tek tek dökülüyor .
  • bundan sonra gideceğim her beşiktaş-kasımpaşa maçında tribünden kendisine sürekli küfür edeceğim varlık.
  • geri viteslerin barış'tır kendisi.

https://twitter.com/…slan/status/466654836935512064
  • giren şemsiyeyi açıldıktan sonra çıkarmaya çalışmaktadır. geçti o iş kardeş.
hesabın var mı? giriş yap