şükela:  tümü | bugün
  • clash royale videoları çeken, biraz değişik ve tuhaf tavırları bulunan bir youtube kanalı.
  • geceleri uyumadan 1-2 clash royale videosunu izlemeyi alışkanlık haline getirdim başlarda itici geliyordu resmen şeytan tüyü varmış adamda demin eski bir videosuna denk geldim canlı yayında turnuvayı kaybettiği için gitar parçaladı baaaaarış bra
  • pubg mobile videolarını zevkle izlediğim yutubırcı.kendine has bir tarzı var ve oldukça eğlenceli reyiz.

edit: bana ulaşsa da üni caddesinde bi takılsak dediğim reyiz, videolarını izledikçe fark ediyor insan on numara muhabbeti var.
  • pubg mobile video'ları çok eğlenceli olan youtuber. oyun tarzını çok hareketli hiç sıkmıyor hatta oyunu oynamaktansa bu adamı izlemek daha zevkli. konuşması ve oyun esnasında verdiği tepkileri seviyorum. dünde doğum günüymüş burdan mutlu seneler diliyorum.
  • en sevdiğim youtuber. keşke kankim olsa da takilsak içsek nargileye filan gitsek. muhabbeti çok iyi
  • ağlaya ağlaya beni güldüren ağır sapık youtuber.
  • ilk izledigimde oldukca antipatik gelmisti..

dili hafif peltek oldugu icin ve cok konustugu icin “bu imkansizlikla helal olsun ne azim varmış.” demistim.

daha sonra zaman gecti ve acaip isinmaya basladim,adam senden biri gibi.

oyununa gelecek olursak;

-aim olarak tr de izledigim pubg mobile oyunculari arasinda en iyisi diyebilirim. sniper olsun,taarruz tufekleri olsun adam oturtuyor.

-push oynamayi cok seviyor,ama bazen abartiyor ve gereksiz yere risk aliyor.

-cok iyi ses kasiyor.

soyleceklerim bu kadar,bi de biraz kilo ver amk.
  • ersin yekin'den sonra emulatörde 2.en iyi isim bence.ilk başlarda ergenlere hitap ettiğini düşünüyordum,sonradan baktım güldürüyor piç :)
    bazen kendisine bilerek sövüdürüyor yayında bu bile harika bir şey.canım sıkılınca ben bir malım adlı videosunu açıp sanhoktaki o hallerini izlerim.bizden geçti artık yeni nesil çok şanslı amk,eskiden bilgisayarı olan eve hususi oturmaya gidilirdi bahane ile misafir çocukları pc oynardı.şimdi ise bir meslek olmuş durumda.nereden nereye.yaşlanıyoruz amk.
  • pubg mobile youtube videolarında 1 ersin yekin, 2 kozmik karınca 3 mezarcı izlerim. bu arkadaşın videoları tavsiye olarak çıkar, es geçerdim. nasıl olduysa bir videosunu izledim. ben bu dvopu alıvım aga diye uğraştığı video. videonun bitiminde bavış bıva artık 1 numara olmuştu bende. izlediğim spreyi en iyi oyuncu diyebilirim. 10 numara adam.