• 100 derecenin gitar-vokali,espirili ve sıcakkanlı insan.
    ayrıca (bkz: skaterboy)*
  • manisa'nın sancaklı iğdecik köyünün 1 km uzağına düşüp şehit olan teğmen.aslında atlama şansı varmış fakat o zaman uçak köye çakılacaktı.ruhu şad olsun.
  • memorial hastanesi'nin plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanıdır.

75 doğumlu olmasına rağmen, yaşını aşan bir başarısı ve hastalarına yaydığı muazzam bir enerjisi vardır. güleryüzlü, ilgili ve sempatik bir hekimdir.

yirmi gün sonrasında, suratımın orta yerinde duran gudubet burnumu emanet edeceğim kişi olmasından ötürü de, ayrıca sempati duyduğum, şu sıra hayatımın başrolünde yer alan kişidir.

büdüt : insanın kendisini gözü kapalı emanet edebileceği bir doktormuş efendim.. güzel burnum ve ben selam eder, kendisini şiddetle tavsiye ederiz.
  • estetik cerrahlar arasında web sitesi en düzgün olan kişi.

http://www.bariscakir.com/
  • barış çakır tarafından gönderilen düzeltme metni aşağıdaki gibidir;
    "2010 dünya kongresine katılmadım. amerika vize vermedi. vize verseydi de dr. gürsel turgut’u da refere edecektim. libra greftin abstractını çok önce yollamıştım. libra ismini tekniğe prof. dr. sıdıka kurula danışarak ben koydum. aydı anda iki cerrah benzer yöntemler geliştirebilir. plastik cerrahi camiası bu konuyu böye biliyor. sosyal medyada bilimsel hırsızlıkla suçlanmak beni çok üzdü. saygılarımla"
  • hem tipi, hem tavrı, hem de ses tonuyla burhan öçal'ı andırıyor sanki. (bkz: 100 derece)
  • eğitim uçağının düşmesi sonucu şehit olan teğmen..ölümünün üzerinden neredeyse 5 küsür sene geçmiştir ,hala unutulmayandır
  • mart ayında kendisine burun ameliyatı oldum,sonuçtan mutluyum,sempatik tavrı ve huzur veren ses tonuyla insana ağrısını unutturuyor,analar neler doğuruyor nikli hatun sen ne abazasın yahu karşındaki doktor av değil,plastik turambar nickli bahsettiğin turgut gürsel de sensin galiba nickine bakılırsa :)))))))
  • aynı zamanda heykeltraşlıkla da uğraşan, güleryüzlü başarılı bir hekim.
  • ameliyat aşamasından önce, hastalarının nasıl bir görünüme kavuşacaklarını heykel üzerinde gösteren sanatçı ruhlu bir doktor.

parmaklarını ve ellerini ameliyat esnasında daha iyi kullanabilmek için heykelle uğraşması ise işine verdiği önemi gösteriyor.
hesabın var mı? giriş yap