şükela:  tümü | bugün
 • ilgili haberi görünce şaşırdım. acaba iyi mi oldu kötü mü oldu diye. şaşırmamın sebebini söyleyeyim. olaydan hemen sonra televizyona çıkışı, istifa edişi, kıldığı namazı söylemesi açıkçası beni irite etmedi değil. ancak bu durum onun ülkeye yapmış olduğu iyiliği kapatmaz, kapatamaz. kimileri binbaşı'yı ülkenin düştüğü o durumu kendine fırsat olarak çevirip bir şovmen olarak görsede ben o şekilde düşünmüyorum. o kadar vahim bir gecede sonunun nereye gideceğini bilmeden canını, mesleğini tehlikeye atmak hiç de kolay bir iş olmasa gerek. cesaretinden dolayı bir hediye olarak hükümet kendisini bu göreve getirdiği kanaatindeyim. ülkesini satan müsteşarlara inat bu tarz insanların böyle kademelere getirilmesi ülkenin hiçbir şekilde zararına olmayıp aksine yararına olacaktır. vatana millete hayırlı olsun.

  gönül isterdi ki kahraman şehit ömer halisdemir'de yaşasaydı da daha iyi yerlerde görev alsaydı. bir kez daha ruhu şad olsun.
 • darbe girişimi çoktan bittikten sonra yaptığı şov ve peşinden askerliği bırakmasından belliydi nasıl bir fırsatçı kişilik(siz) olduğu.

  türkiye'den bi bok olmayacağının güzel bir örneği dedebağ'in şovu ve ödüllendirilmesi.
 • "öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar."

  tolstoy
 • çıkar elbet kokusu önünde sonunda.

  çenesi sağlam bir rütbelinin konum değiştirmesi olayı...