şükela:  tümü | bugün
  • lan bu adamların sözde allah korkusu var ha.

sizin vicdanınızı sikeyim. şurada rezilliğin büyüklüğünden tek bir paralı akp'li troll bile yazı yazamamış lan.

lan satılık şerefsizler üç beş kuruşa satmayın onurunuzu.... satacaksanız böyle satın... şurada üç kuruşa trollük yapacam diye ömür tüketiyorsunuz. kağıt peçete bile değilsiniz gözlerinde...

yalan olsa ne çıkar... adamın evinden kasa çıktı lan... bildiğin para kasaları... para sayma makineleri... senin evinde var mı bunlardan?
  • (bkz: kara para aklamak)

klozeti de altından mıymıs?
  • aidat da dahil mi diye merak ettiren kiradır.

dahilse çok şey değilmiş ya.
  • yakışır, türkiye'nin gücünü gösterir.

diye düşünüyor bazı sığır adamlar.
  • en güzel cevabı aslında bilmeden köylü* * vermiştir

''yıllık mı ?''

hay soyadına gurban
  • satın alacak parası olmamasındandır.
    (bkz: kiracı)
  • olağan durum.

biraz daha gündem olursa, bütün havuzcular, barış güler'in neden böylesine pahalı bir evde oturması gerektiği konusunda bin tane argüman üretir.
  • tek merak ettiğim konu evi hangi semtte, yalı mı villa mı gibi ayrıntılar. geri kalan hiç bir şey beni şaşırtmamıştır.
  • diyecek lafım yok.. vayy amk..
  • sızdırılan dinlemelerden sonra pek yadırganmayacak durumdur. kendisinin ritz carlton da kaldığını bilmeyen yoktur. burada bir ay kalmak için teşebbüste bulunsanız geceliği 131 euro olarak en küçük odasında kalabileceğinizi görürsünüz. 220 euro ya kadar da odaları mevcut kral dairesi ise 7500 euro. en küçük rakamı 30 ile çarpsanız iddiaların pek de asılsız olmadığını rahatça anlayabilirsiniz.

ama ben onu geçtim; hala yav he he diyen andavallar var bu memlekette. hırsız götü yalamayı düstur edinmiş kişiler. çok enteresan.

şurdan the istanbul edition dan kontrol edebilirsiniz.