şükela:  tümü | bugün
  • 2004 avrupa yıldız basketbol şampiyonasının en iyi basketbolcusu 1988 doğumlu 2.01 boyunda efes pilsende oynuyor.
  • gectigimiz yil sakatliklardan cok ceken ama seneye bomba gibi baslayan oyuncu. uzun boyu, oturmus fizigi ve o fizige gore cok hareketli ayaklari ile simdiden bir ust seviye icin cok onemli yol katetmis. dahasi oyun konsantrasyonu olarak yas grubununun, hatta takiminin bir adim onunde...
  • 2005-2006 turkiye gencler sampiyonasi mvp'si. takimi kaybetmesine ragmen...
  • bu sene efes pilsende daha çok forma şansı bulmasını beklediğim yetenekli genç adam. 2010 dünya şampiyonası için umutlarımızdan.
  • kırklarelili genç basketbolcu. soyadından anlaşılacağı gibi boşnaktır. efes ile ilk adım basketbol okulları'nın kamp yeri olarak kırklareli'ni seçmesinde etkili olmuştur. 2009 avrupa basketbol şampiyonası eleme maçları öncesi yapılacak hazırlık kampı için a milli basketbol takımımızın 18 kişilik aday kadrosuna çağrılmıştır. a milli basketbol takımına çağrılan en genç oyunculardan biri olmuş ve 12 dev adam arasında kendisine yer bulmak için önemli bir fırsat yakalamıştır.
  • önemli bir maçı 40 sayı, 20 ribaund, 10 asistle tamamlasa bile bu çocuğa sempati duyabileceğimi sanmıyorum. inşallah yakın zamanda fenerbahçe'ye transfer olmaz. ayrıca kimse yazmamış ama banvit'e transfer olmuş ve 2 yıllık sözleşmeye imza atmış.
  • (bkz: bosna hersek)
  • 19 eylül 2009 türkiye fransa maçı'nda bir topu elinde tutamamış, top sürerken bile amatörlüğünü hissettiğim, milli takıma nasıl seçildiği hakkında en ufak bir fikrimin dahi bulunmadığı basketbolcu kişi
  • o artık banvit'lidir.
  • nihayet bu sezon antalya'da birinci lig duzeyinde beklentileri karsilayacak gibi. kisitli kadrosuyla efes ve telekom gibi iddiali takimlari evinde deviren antalya'da ilk uc mac itibariyle 14 sayi 5,4 rebound 1 blok ve 0.7 top calma ortalamalari tutturmus durumda. henuz 22 yasinda oldugu dusunulurse, bu sezon basindaki performansinin umut verdigini soyleyebiliriz.

http://www.tbl.org.tr/beko/oyuncu.asp?kod=3637