şükela:  tümü | bugün
  • 1956 ankara dogumludur ogrenimini sirasiyla ankara koleji robert kolej ve orta dogu teknik universitesinde tamamlamis 15 yil $ehir plancisi olarak ¢ali$tiktan sonra o gune kadar hobisi olan astrolojiyi bir tam gun ugra$isina donu$turmu$tur amerika da amerika astrologlar federasyonu (afa) ve ulusal jeokozmik ara$tirmalar konseyi (ncgr) uyesidir astrolojide yeti$kinlerin bulug ¢agi: astrolojik a¢idan ya$amda kriz donemleri ve degi$im firsatlari isimli kitabin yazari ve modern astroloji ve psikoloji konularinda kitap yayinlayan ilhan yayinevinin sahibidir yayinevinin yanisira hem astroloji dani$manlik yapmakta hem de psikolojik astroloji dersleri vermektedir*
  • radikal iki deki aslan burcu yazisina bayildim. mussolini metaforunu, kurt acilimi dokundurmasini ve diyalektik benlik gelisimi ogutlerini heycan ve sevinc icinde okudum. lutfen daha cok yazsin radikal de. merakla bekliyorum yazilarini.

http://www.radikal.com.tr/…e=9.8.2009&categoryid=42
  • taa 30 aralık 2012 tarihinde radikal iki'de,
    "...2013’te gençler meydanda olacaklar ve engellerle karşılaşacaklar. şimdilik biraz güçsüz olsalar da yılın ortasında güçlenmeleri olası...
    ...özetle, türkiye halkı oldukça öfkeli ve 2013’te iktidarı zorlayacak gibi görünüyor." yazan astrolog.

şimdi ise, "...özellikle temmuz sonu ve ağustos başının vurgulanması gerekiyor. eğer o günleri aynı gemide olduğumuzu idrak ederek, sağduyuyla geçirebilirsek, ilerisi için gerçekten umutlanmaya başlayabiliriz." diyor. kaynak
  • türkiye'de astrolojiyi hakkıyla yapan, konuyla ilgili uluslararası örgütlerde kabul / saygı gören çok çok az kişiden biri..
  • astroloji dergisi adıyla uzun yıllardır hizmet veren astrolog. ayrıca kişisel sitesi de var. bir de yayınevi var.

bu yazı çok dikkat çekici.

okunası takip edilesi bir teyzemiz, kadın evet.
  • batı astrolojisinin müslüman köklerini nasreddin tusi üzerine araştırmarıyla ortaya koymuş akademik astrolog.
    radikal 2 yazısı
  • kadın olduğunu tam şu anda öğrendiğim, efe erten'in tavsiye ettiği astrolog. gerçekten işin hakkını veriyormuş sanırım. eğitim fiyatları ilk seviyeler için çok ucuz; gittikçe artıyor ve toplam fiyat pahalı. vermeye değer mi, değer...