şükela:  tümü | bugün
  • darbe girisiminden sonra gülen cemaati adli teröristlerin kullandigi bylock diye bir uygulamadan bahsedilmeye baslandi. istihbarat teskilati bu teröristlere akp tarafindan altin tepside sunuldugu icin, bu programi kullananlar o zaman takip edilmemislerdi. peki darbe girisiminden sonra, gecmiste bylock kullanmis olan insanlari nasil tespit ettiler? entry'i sonuna kadar okursaniz ögreneceksiniz. özellikle ak trolllerin okumasini rica ediyorum...
    * * *
    2011 yilinda kocaeli üniversitesi halk sağlığı anabilim dalı başkanı prof. dr. onur hamzaoğlu bir arasirma yapmis ve dilovasi sanayi bölgesinde hava kirliligi nedeniyle anne sütünde bile agir metal oldugunu raporunda acikca belirtmisti. ne mi oldu? hamzaoglu hakkinda sorusturma baslatildi...
    (bkz: halk sağlığı/#25982231)

o zamanlar siyaset bugünkü kadar kokusmustu ama eksi sözlük henüz kokusmamisti. lütfen asagidaki basliga tiklayin ve yönlendirmeyi kendi gözlerinizle görün:
    (bkz: savaş bir halk sağlığı sorunudur)

türk tabipler birligi merkez konseyi üyeleri cok basit bir gercegi dile getirdigi icin gözaltina alindilar! görüyorum ve arttiriyorum: zeytin dalı antik yunanda barisin sembolüdür. zeytin dalı harekatı ismini koyanlarin yargilanmasi gerekir!

* * *

bylock diyorduk, oradan devam edelim. istihbarat teskilati bugün siz hic süpheli olmasaniz dahi sizin hakkinizda iki seyi sürekli kaydediyor:
    1. cep telefonunuzun nerede ne zaman cektigi. (fiziksel takip yerine)
    2. internette baglanti kurdugunuz her ip-adresi.

* * *
    bu günler gececek ve bir gün adalet gelecek! sonra insanlara barisi savundugu icin iftira, nefret ve hakaret dolu yazilari yazanlardan bir gün hesap sorulacak. haberiniz olsun aktroller, bir gün hukuk isleyince "vay ben bilmiyordum" demeyin. bak, söyledim iste. artik biliyorsunuz.
    yazdiklariniz kaydediliyor, silseniz bile ileride aleyhinizde delil olarak kullanilacak! tipki bylock'cular gibi sizin de her yazdiginiz kaydediliyor...
    (bkz: nürnberg mahkemeleri)
    * * *
    pesinen edit: akp'nin hatalarini söyledigim icin aktroller önce pusuda bekleyecek, bu basliga kimsenin yazmamasini, sol frame de cikmamasini ümit edecekler. olurda sol frame de cikarsa önce bana fetöcü diyecekler. akp'liler gezi döneminde türkce olimpiyatlari icin 1-tl para bastiriyordu, "seni cok özledik, bu hasret bitsin" diyorlardi, biz ise fethullah'ın itleri yıldıramaz bizleri diyorduk. su entry'in tarihine bakin:
    (bkz: taksim gezi parkı/#34191129)