şükela:  tümü | bugün soru sor
  • barış manço'ya balon diyeni allah çarpar. siz en iyisi bunu sağda solda fazla dillendirmeyin.
  • evet o yıllarda her sanatçı yurt dışında turne düzenliyordu zaten.
    çok haklısın kardeş (!)
  • http://www.trtarsiv.com/…is-manco-nun-nasa-ziyareti

ingilizce ve fransızca konuşabilen, nasayı ziyaret eden bir balon. adam zamanında bilememiş ''ünlü sanatçı bakın nasıl yakalandı'' azzzz sonra diye program yapmayı gitmiş nasayı ziyaret etmiş. yazık.
  • fabrikasyon başlıklardan biri daha. ne bir araştırma, ne bir kaynak, ne bir bilimsel veri yok. iddia sahibinin ikna edici bir verisi var mı? yok. biri düğmeye basıyor götünden çıkarıyor bu başlıkları.
  • "dinleyecekseniz "benimle oynar mısın" "zaman zaman" gibi büyük albümleri dinleyin hem müzik duyun,hem söz duyun hem de adam gibi adamları dinleyin."

barış manço da erkin koray da "adam"dır. bunun aksini iddia edebilecek ne yaşadın ulan başlık sahibi teres?

ayrıca hakiki bir balon arıyorsan bülent ortaçgil'in ta kendisidir.
  • misal, ben bu göreceli görüşler hakkında "özgürce fikrimi belirtiyorum" kisvesi ile açılmış trollvari başlık açanların abartılmış orospu çocukları olduğuna dair bir başlık açsam yeterince ilgi çeker miyim?

sözüm meclisten dışarı, lütfen sike sürülecek aklınız olsun. teşekkürler.
  • kişisel yaşantımda çok ciddi olarak tanımlanan bir adamım. bakın bu şekilde düşünen insanların olması beni ağlatır. hakikatten ağlatır. yazıklar olsun barış manço'dan bahsediyoruz...
  • entryi okumadim. baslik uzerine geldim.

3-5 tane baris manco sarkisi dinle, sonra o sarkilarin sozlerine yaraticiliga bak. sonra da son 15 senedir yapilan turkce sarkilara bak. ha yetmedi mi, ac birkactane 'adam olacak cocuk' programinin videosunu izle. sonra da entryini sil uza git yazar kardes. troll lugun de bir siniri var, hadi sagdan sagdan.