şükela:  tümü | bugün
  • bunu kameraya alan kişi kim amk hayvan belgeseli mi çekiyorsun birader.
  • sikimde mi?
    aaaa değilmiş....

dedirten haber niteliği taşımayan yiyişme
  • şimdi namus timsali, çomar gurbetçi bekir bölükbaşı ne diyecek matmazel?

insan abisini abi de kardeşini öper mi diye sordurmuş rezillik. öpüşmek değil rezillik olan ama birine o benim abim diğer tarafta o benim küçük kız kardeşim ile aynı o benim kardeşim dedikten sonra böyle bir video çıkıyorsa bu gerçekten rezilliktir. hele ki prag da yaşayıp türkiye de ki insanlara dil uzatan bir babanın kızıyken daha rezilliktir.
  • (bkz: barış murat yağcı'nın dolandırıcı olduğu iddiası)

gündem değiştirmek için daha fazla çalışman lazım delikanlı.
  • ingiltere hindistanı böyle sömürmedi.
  • sercan'a bakmayıp barışa bakması onu kezban yapmaz. sercan'ın parası var ancak nisa gibi kızlar paradan çok tipe bakar. sercan bir abi modundayken, barış yakışıklı cool kolejli genç modundadır. onun yaşındaki bir kızın tercihini barış'tan yana yapması abes değil yani.

ancak gizem'e benim sevgilim var onunla evlenmeyi düşünüyorum sercan'ı istemiyorum dedikten sonra dışarı çıktıklarında bayağı bir barış'la takıldı sanırım. abi-kardeş olarak gösteriyorlardı kendilerini de. nasıl ayrıldılar ne oldu bilemiyorum. günah da almak istemem ama sanki barış'ın yakışıklılığı etkilemiş ve sevgilisine posta koymuş gibi hissettiriyor.

sercan nisa'ya olan ilgisini barış'ın ifşa ettiğini düşündükten sonra, barış'ın kardeşim sırrın bende hayatta öyle bir şey olmaz filan dediği sahneler geldi şimdi aklıma. acun'un nisa'nın ailesi var gencecik kız diye gizem'le gizli olması gereken konuşmalarını ifşalayıp gizem'i kurdun kuşun önüne linçlenmeye attığı kayıtlar geldi aklıma. bak dayanamayacağım random güleceğim afdgfdhgf.
  • bundan bize ne dedirten olay. sercan yıldırım düşünsün. elalemin ünlümsü zıpçıktılarının derdi bizi mi gerdi? şu nisa bilmemne başı denen karı güzel bile değil. ergenliğe girmek üzere olan muzur erkek çocukları gibi tipi var. herif desen o da hayrettin'in yandan yemişi.

yani şurada şunları gündem yapıyorsunuz ya sizin ben hayallerinizin ulaştığı yeri sikeyim. bu mu lan hayal dağarcığınız?
  • videoyu çekene suç atan kişileri gösteren başlık. barış ve nisa bu ilişkiyi evlerinde gizlice yaşayabilirlerdi ancak ille de milletin arasında yapacağız derlerse elbette sosyal medyaya gündem olurlar. üstelik sırf arkadaşlarına gösteriş olsun diye yaptıklarını düşünüyorum. kendisi dost kazığı yedik demiş ancak bu hareketiyle prim yapmak istediği kanıtlanmıştır. sosyal medyaya düşmek istemeyen bir insan ulu orta yapmaz. barış’ın her türlü yalancı olduğu ortaya çıkıyor.
  • bmy 29 yaşında yakışıklı adamsın bu yaşına kadar karıya kıza doymuşsundur diye tahmin ediyorum niye ulu orta sondaja geçiyorsun kardeşim?