• araştırmacı ve gözlemci yapısı ayrıca güzel bir iş ortaya koymak için uğraşı ile kaliteli içerikler sunan yıtı(pır)fena
  • entelektüel görünmeye çalışan yarı cahil kitle tarafından tüketilen içerik üreticisi.sonuçta içeriklerinin abartılma sebebi youtube türkiye'nin ilk yıllarında diğerleri gibi boş beleş amaçlara hizmet etmesiydi.geliştikçe ve youtuberlar arttıkça barış özcan gibi diğerlerine görece daha içi dolu içerikler üretenler de azıcık fazlalaştı,ama ben bunu izleyeceğime gider saçma sapan bir şey izler sonra da ufuk açacak bir belgesel izlerim,makale okurum daha iyi.herkesin tercihi kendine tabii ama bu tarz oluşumların amacı diğerleri gibi para kazanmak olduğu için onlardan çok bir farkı kalmıyor,gün sonunda tüketilip vakti harcanan yine siz oluyorsunuz,bunun yerine tek amacı kâr olmayan kaynağı sağlam olan içeriklere yönelmenin daha iyi olacağını düşünüyorum.böyle düşünmemin sebebi bana izlediği kanalları atıp ona saygı duymamı bekleyen varoş ergen kankalarım da olabilir.
  • fetöcü olup olmadığını anlamak için her pazar video atan adam'ın neden 15 temmuz 2017 cumartesi günü video attığını sorgulamak yeterli.
    edit: fetöcülerin türkiyenin mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini distopik bir dizi üzerinden 15 temmuz 2017 cumartesi günü attığı video ile anlatması da tamamen tesadüf değil mi?
  • 15 temmuz 2017 cumartesi günü video attı diye fetö'cü ilan edilen youtuber.

iddianameye de bunu yazarsın artık. türkiye hukuk devleti değil diye zırlama ama sonra.
  • 15 temmuzda video attı diye fetocu mu şimdi*
  • kendisinin takipçisi değilim, denk gelirsem arada izlerim. yukarıdaki bir entry ile çamur at izi kalsın durumu olmaması için yazma gereği hissettim.

15 temmuz 2017 öncesinde ve sonrasındaki bir kaç videosunun yayınlanma günlerine baktım ve bazen cumartesi bazen de pazar günü video paylaştığı görülüyor. yani 15 temmuz 2017'ye kadar hep pazar video paylaşıp sadece o tarihte cumartesi video yayınlama gibi bir durum yok.
  • up belgeseli ile ilgili bir icerigi olan tedx konusmasini buraya kendim icin koymak isterim, aradigimda ulasabileyim diye. siz de faydalanmak isterseniz izleyebilirsiniz tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=dtk5o3-zyme
  • şucu, bucu bilmiyorum ama içerikler/konular nitelikli adam itici...
  • bu adamın ekşi sözlük hariç,herhangi bir sosyal medya platformunda fetöcü ilan edildiğini görmedim.aşırı derecede merak ediyorum,bu adama sözlükte olan kinin sebebini...
  • (bkz: tom scott)
hesabın var mı? giriş yap