• rosenhan deneyi.

500 yıllık deney mi olur videosundan sonra aklıma geldi. barış özcan'ın gözünden bu deneyi dinlemek/izlemek ne hoş olurdu azizim.
  • barış özcan bilirkişi midir? merak ettiğimiz konular hakkında kendimiz araştırmalar yaparak belki de 21. yüzyılın en büyük hastalıklarından ikisi olan "üşengeçliği" ve "hazıra konmayı" yenmemiz gerekiyordur.
  • mümkünse önemli olmayan herhangi bir konu olsun lütfen. bu adamın videosunu çektiği konuya yabancılaşıyorum nedense. ve bu konular her geçen gün artıyor malesef. kendisi popüler bir arkadaş olduğu için ben takip etmesem de bazen önerilerde falan karşıma çıkıyor. geçen gün pi sayısıyla ilgili videosuna rastladım. bu ne boktan bir sayıymış lan dedim kendi kendime. daha önce nasıl farketmemişim ki.
  • (bkz: barış özcan kim amk)
    bilgi birikimi google search ve 3-5 kitaptan ibaret olan standart bir insanın bu kadar abartılmasını cidden şaşkınlık içinde izliyorum.
  • (bkz: armut piş ağzıma düş)

madem anlamak istediğiniz konular var gidin kendiniz araştırın arkadaş.
    nasıl bir toplumuz biz ya?
    illa birilerinin bizim işimizi yapması lazım, kendi başımıza bir siki doğrultamıyoruz.
  • tamam adam güzel anlatıyor konuları ama adam ne bir bilir kişi ne bir bilimadamı sadece güzel konuşan ve yüzeysel bilgi veren bir adam. ondan bekleyene kadar merak ediyorsan kendin araştır diyeceğin ama tabi toplum biri gelsin bizi kurtarsın ekolünde o yüzden ne desem yaş
  • fetö
  • barış özcan kim diyenlere: barış özcan iyi bir anlatıcıdır. bilirkişi değildir, iyi sunum yapan biridir. ve günümüzün hızlı dünyasında farkına varmadığımız ilginç, değişik, güncel konuları sadece 10-15 dakika içerisinde anlatır. diğer bazıları gibi alıp çeviri yapmaz, inceler, araştırır, gezer ve bunları 'hap' halinde bize sunar.

istemeyen de dinlemez, gider diğer insanların oyun veya 'acı bibere dayamma' challenge videolarını izler.
  • kendisi gibi rasyonel düşünebilen, bilimin ve insanlığın gelişimi konusunda belirli bir araştırma kabiliyetine sahip, dünyası kendi ülkesinden ibaret olmayan okumuş insanların neden beynini fetöye kiraladıklarını ve neden yurt dışına çıksalar bile bu bağlılıklarından vazgeçemedikleri hakkında bir video çekmelidir.
hesabın var mı? giriş yap