şükela:  tümü | bugün
 • "barış özcan'ın fethullah gülen ile ilişkisinin kanıtı" şeklinde olacak başlık.

  bu adam kesinlikle bir bağlantıya sahiptir:

  buna bakın kendi paylaşımı 2013 yılında

  bir de buna o tarihte fethullahçılar iktidara karşı birlik olup sürekli twitler atıyormuş. 3.61 ile güya kuran ı kerimden bir sureye gönderme yaparak paylaşıyorlar o tarihte.

  şimdi bu adamın fetöcülerle aynı tarihte örgütsel bir güdüye sahip olması kanıt değil de nedir? b.k atmıyorum bu adam abd destekli bir üne kavuşturuluyor. aklınızı kullansanız tüm taşlar yerine oturuyor.
  barışın twitinin altına yazılanlar "abi sil şunu" gibi mesajlar her şeyi ortaya koyuyor.

  edit: silinmesin diye https://hizliresim.com/mn5zsg

  edit2: #106060453 nolu giriyi gördüğümde bu kadar tartışılan bir konuda son noktayı koymak için başlık açtım.

  edit3: hiç bir siyasi oluşumla bağım yok, siyasi tutumunu da bilen bilir ben sadece insanların birşeyleri bilmesi için bu konuyu gündeme aldım.
 • 3.61 mm ise bir hayli kısa... bu şartlar altında kimseyi tatmin edemez.

  ülkeyi terk ettiği iyi olmuş. ortalamayı düşürmesin.

  edit - 3.61 cm imiş. hakkını yedik. kusura bakmayın.
 • basima bir sey gelmeyecekse ben 3.61 ne onu anlamadim

  edit: ulan ikinci entry de ben vardim hangi ara ucuncu entry benim ki oldu

  basligi acan arkadasin paylastigi ikinci linke dikkat edin twitter profilinin yanina yesil top ve turk bayragi koydugu halde halen fethullaha hoca efendi diyolar eger hoca efendi dedikleri baska biri degilse https://twitter.com/…3-12-17&src=typed_query&f=live

  duzeltme editi: o fetosa hoca efendi diyenler gecmiste deyip simdi demeyenlermis cunku yesil top turk bayragi koyunca eski tum twitlerde de cikiyomus.
 • 3.61 ne oluyor bilen var mı?

  “ abi sil şunu gibi mesajlar “ demişsin de okuman mi yok sayma özürlü müsün? sadece 2 takipçisi olan bir kişi yazmış. sadece “abi” dediği için mi sorun oldu?

  içerik üreten bir adamın ideolojisine neden bu kadar takıyor insanlar anlamıyorum. videolarında herhangi bir suç unsuru ya da seni rahatsız eden bir şey varsa izleme geç ya hatta engelle. bu güne kadar 1 videosunu bile izlemedim ve hiç bir şey kaybetmedim. ama milletin derdi ne bu adamla anlamış değilim.

  anlayamadığım ilişki. bilen ya da anlayan aydınlatırsa sevinirim.

  edit: arkadaşlar 3. sure 61. ayet diyen var, 3. dönem 61. hükümet diyen var, 17-25 yolsuzluk operasyonlarını kastediyor diyen var, dolar 3.61 diyen var :)) bir insana ucu açık bir şeyden dolayı ve kanıtlanabilirliği neredeyse olmayan bir şeyden dolayı “terörist” damgası yapıştırmaya çalışan hayvanlar var ve aramızdalar. aylardır ara ara bu adamla ilgili başlıklar görüyorum ama teröristliğine delil diye bula bula bunu mu buldunuz?
 • zorlamayla saptanmış bir ilişki. adam istediğini paylaşır aq, isterse bunun yazarı fetullah gülen olsun ne olacak. suç yoksa sorun yok.

  --- spoiler ---

  kuran'daki 3.sure olan al-i imran suresinin 61. ayetini kastettiği iddia ediliyor.

  ilgili ayet:

  sana (gerekli) bilgi geldikten sonra artık kim bu konuda seninle tartışacak olursa, de ki: “gelin, oğullarımızı ve oğullarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı çağıralım. biz de siz de toplanalım. sonra gönülden dua edelim de, allah’ın lânetini (aramızdan) yalan söyleyenlerin üstüne atalım.”
  --- spoiler ---
 • adamı zorla fetöcü yapmaya çalışan bir güruh var. tamam hadi diyelim fetöcü. ne oldu sizin durumunuzda bir değişiklik mi olacak. ne olacak aydınlanacak mısınız. ne geçecek yani elinize.
  bu güruhun böyle davranmasının 2 sebebi var. ya adam gerçekten işinde (youtuber) başarılı ve siz bu başarıyı çekemeyip adamda kusur aramaya çalışıyorsunuz ya da insanları tasnif etmeye sınıflandırmaya bayılıyorsunuz.
  uğraşmayın olm şu adamla. herif zaten amerikada. fetöcü olsa ne olmasa ne. daha 5 yıl önceye kadar elini sallasan fetöcüye değiyordu.

  edit: ulan hala mesaj atıyorlar. görmüyor musun adam fetöcü, yoksa sen de fetöcü müsün minvalinde birşeyler yazıyorlar. ben anlamıyorum ya, yazdığımı anlama özürlü müsünüz? fetöcü olsa ne olmasa ne banane lan banane. ne kadar beyinsiz varsa beni buluyor. tövbe yarabbim.
  edit 2: hala adam fetöcüymüş gibi davranan var. tamam yargıladınız adam fetöcü aferim size. bravo.
 • “adamda fetötücü tipi var” diye diye nerelere geldi muhabbet.

  3.61 ne delikanlı? açtığın başlığı açıkla bari.
 • galiba 2,10'dan aldıkları dolarları 3,61'den satmışlar.
  vay fetöcüler.
 • o dönemde fetö diye bir şey yoktu, fethullah gülen cemaati vardı.

  hani milât 17-25 aralık seçilmişti aq aktrolleri? milâdı geriye götürürseniz en çok siz zararlı çıkarsınız ona göre.

  ayrıca velev ki fethullah gülen’e sempatisi olsun, hatta onun kasetlerini dinlerken gözyaşları çorbaya dökülüyor olsun.* ne önemi var? belki 15 temmuz’dan sonra fikirleri değişti aq, nereden biliyorsunuz? ilk taşı günahsız olan atsın mümkünse.
 • akp'nin 3/61. hükümet oluşu ile, kuran'daki 3/61. ayette anlaşmazlıktan bahsetmesi, tesadüfler silsilesi. videolarından tanıdığımız kadarıyla barış özcan sever böyle tesadüfleri.

  anlamayanlar için;

  17/25 aralık operasyonlarından sonra barış özcan (25 aralık 2013 tarihinde) aşağıdaki tweet'i atıyor

  "3.61"

  aynı tarihlerde atılan ve içinde 3/61 geçen tweet'ler ise şöyle;

  3/61. âyetten mülhem ahitleşmeye 3. dönem 61. hükümet "amin" diyemedi!
  #camiayaiftirayolsuzluğuörtmez

  yani kuran 3/61. ayette yazanlar ile 3. dönem 61. hükümetin fethullah gülen ile kavgası birbiriyle uyuşuyor.

  ayetin meali;

  --- spoiler ---

  sana gelen bu ilimden sonra her kim bu konuda seninle tartışmaya kalkışırsa, de ki: "gelin, çocuklarımızı ve çocuklarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, kendimizi ve kendinizi çağıralım, sonra da allah’ın lâneti yalancıların üzerine olsun diye dua edelim."
  --- spoiler ---

  ak parti 3. dönem 61. hükümet
277 entry daha