şükela:  tümü | bugün
  • ilk defa başlık açıyorum. sıkıntılı bir durum varsa uyarmanızı rica ederim.

25-26 nisanda fırlatılacak space x'in falcon 9 roketinin fırlatılışına davet edilme durumudur. son dönemde sayısı artan uzay, roket ve teknoloji videoları ile nasa'nın dikkatini çeken barış özcan'ı takdir etmek isterim. sözlükte fetöcü ilan edilen ancak yaptığu youtube videolarında buna dair hiçbir şey görmedim açıkçası. adam fetöcü çıkabilir aksini iddaa etmiyorum zaten ancak paylaşılan bilginin siyasi miyasi bir şeyi olmaz, bilgi bilgidir diye düşünüyorum.

herkes, yaptığı işin hiçbir anlam içermediğini sıradan bilgilerden video hazırladığını söylemekte ancak adam çok derin ve ağır bilgiler vermiyor zaten belli konular hakkında genel bilgiler vererek izleyen kişinin o konu hakkında daha derin araştırmalar yapması için önayak oluyor.

keşke televizyon ve internet bu ülkede izlenilen boş şeyler yerine çok daha elle tutulur konularla dolsa da en boş konular bu adamınki kalsa. ancak bu ülke ortalamasında iyi bilgiler verdiğini düşünüyorum.

sağolsun arkadaşlardan gelen uyarılar üzerine,
    kanalında yayınladığı video:

https://youtu.be/waiw0i4dw7g?t=622
  • kendisini izlemedigim halde cok tebrik ediyorum. youtube ile nasaya gitmek. fetocu olma ihtimalini daha da guclendiriyor. *
  • muhtemelen ayet var diyerek reddecektir
  • kendini davet ettirmiştir, gider bir iki video çekip bu haftalık ekmeğini çıkarır.

yoksa nasa veya spacex'in yapacağı açıklama (bkz: barış özcan kim amk). nerden bilsinler barış'ı ve neye istinaden davet etsinler.

t:yanlış bilgilendirme içeren bir hededir. netleştirmeniz dileğiyle.
  • şu fotoyu aklıma getiren davet.
  • barış özcan'ı uzun süredir takip ediyorum. seçtiği konular çok ilgi çekici ve anlatımı gayet güzel. adam farkedilmiş ve bir davet almış. onun adına sevindim açıkçası. hatta kendi adıma da sevindim. youtube kanalından tertemiz bir şekilde bilgi sağlayacağız.

olumsuz entry girenlere de "bu kadar negatif yaklaşmayın herşeye" demekten başka söyleyebileceğim bir şey yok maalesef.
  • bu adam fetöcüyse herkes fetöcüdür. zamanında herkes fetöcüydü. öyle düşünün beynini siktiklerim. adam başarılı. fetösü, masonu vs kim çağırsa gitmiş.

başarılı adam. nasa da çağırmış. yakışır.
  • ben burada fener derbisinin şokunu atlatamadim boş boş entry giriyorum. adam nasa'dan davet alıyor youtube sayesinde.

gerçekse kendisi adına büyük başarı.
  • fethullah hocaefendisi de davetli miymiş merak ettiğim olay.
  • işine saygı duyan, elinden geldiğince izleyenleri bilgilendiren ve bence oldukça başarılı bir insanın ödüllendirilmesi. bu adamı eleştirenlerin ne başarısı var merak ediyorum. bugüne kadar fetö metö ile ilgili olabilecek herhangi bir sözünü veya videosunu görmedim.