• her ne kadar savaş yanlısı olmasam da, ordunun her daim yanında ve emrindeyiz.
  • benim de yerimi ayırın. ayaklarına taş değmesin şanlı türk askerinin...
  • türkiye'nin attığı bu adım tarihi bir adımdır. 10 sene sonra konuşulduğunda destan olarak anlatılacak bir hareketin tabi ki sonuna kadar arkasında olacağız.
  • egm nin açıklamasında harekata karşı çıkan, manipüle eden vs.. şu anda 78 kişi hakkında işlem yapılmış.
  • iki bin yılı aşkın mazisi olan ordunun başka bir ülkeye girme hareketini bir siyasinin iki dudağının arasından çıkanla yaptığını sanacak kadar aptal değilsinizdir umarım.

devletin beyin takımı doğru kararı vermiştir.

yine zaferiyle birlikte medeniyet nurlarını taşıyacaktır, kahraman türk ordusu.
  • askerimizin ayağına taş değmesin , yolları açık olsun.en başta güney sınırlarımızın güvenliğinden başlayarak akdenizdeki hakimiyet alanımızı da etkileyecek olan bu operasyonda devletimizin yanında olmak bir ayrıcalıktır. sözlükteki kürtçü faşistler şunu bilsinler ki o bölgenin kaderini sizin gibi maymunlara asla bırakmayız.
  • biz destek versek ne olur, vermesek ne olur!

operasyon başlamış ve kara birlikleri ile üç noktadan suriye'nin kuzeyine giriş yapılmış.

bundan sonra destek olup olmamak önemli degil. önemli olan köstek olmamak.
  • sonuna kadar destekliyorum. tanrı türk’ü korusun! mete han’ın, fatih’in, mustafa kemal’in askeri muzaffer olsun
  • desteğini esirgeyenler utansın. sözlükte ne kadar terörist varsa da hepsini götünden skeyim.
  • suriyeli mültecileri kapılarından içeri almayanların hepsi bugun operasyondan dolayı türkiyeye nota veriyorlar. insan hakları, eşitlik, barış sadece avrupalıların ve abd'nin yüksek ahlakının tekelinde mi? tüm bunları asla siyasi bir söylem ve sığ bir milliyetçilik fikrini yüceltmek için paylaşmadım. yanlış anlaşılmasın, zira o tarafa gelirsek eleştireceğimiz, diyeceğimiz çoktur. bugün onun yeri ve zamanı değil.
hesabın var mı? giriş yap