şükela:  tümü | bugün
  • tabi ki başlık bu değil, yıl olmuş 2019 hala karakter sınırını düzenleyecek girişim yok maalesef, neyse biz asıl konumuza gelelim.

başlık aslında "barış pınarı harekatına destek vermeyenlerin asıl amacı nedir"

neden sadece 3-4 ülke dışında kalan dünya bizim bu kendi sınır ve ülke bütünlüğümüz için harekete geçmemize karşı?

sen suriye'de 7 yıldır devam eden bir savaş nedeniyle hiç bir ülkenin kabul etmediği milyonları ülkende barındır, onları besle ve yer temin et, sonra sınırında oluşan ülke geleceğini tehdit eden unsurlara karşı kendini korumaya geçince, şerefsiz ülkelerce tü kaka ilan edil.

adama sormazlar mı; madem bu kadar suriye bütünlüğüne karşı hassasiyetiniz vardı 7 yıldır neredeydiniz?

yüzlerce mülteci akdeniz-ege hattında telef olurken neden o ülvi medeniyetiniz buna göz yumdu?

biz sınırlarımızı korurken mi aklınıza geldi suriye bütünlüğü?

beni bilenler yada takip edenler bilir, reis falan hikaye, 7 yıldır ülkem çok hatalı ve saçma sapan bir siyasetle suriye meselesinde çuvalladı ve çuvallamaya devam ediyor. burada son yaşananlardan dolayı konu ülkemse gerisi teferruattır.

benim mehmetçiğim sınır koruması ve tehditleri bertaraf etmek için canını dişine takıp operasyonlar yaparken klavye başında desteklememek olmaz.

12 ekim 2019 arap birliği ihaneti ile hala akıllanmayan sözde rabia romantizmdeki gerzek arap yalakaları umarım kendilerine gelip müslümanlığın filistin safsatasından ibaret olmadığını tekrardan görmüşlerdir.

deep note: kobani için sınırları açıp, davul zurnayla ypg'yi sınırlarımızdan geçirip, lahmacun paralarını bile verenler yargılanmalı.

şiwan denen şerefsizi yanı alıp açılım adına gösteri yapanlar ve bunlara kucak açanlar her kimse hakkımı helal etmiyorum. bizim bu durumlara gelme nedenlerimizden biri de budur.