şükela:  tümü | bugün
  • bugün itibari ile sosyal medya, ekşi sözlük ve haberlerde görüldüğü üzere bu harekat başarılı olmuştur. reis yine istediğini almış, akp oyları artmış ve herkesi yine yumuşak karnı olan askerimiz üzerinden manipüle etmiştir.

    aklı başında diyebileceğim insanların, amerikaya rest çektiğimizi falan söylemesi üzerine, artık harekatta ne olduğunun bir önemi kalmamıştır. trump ile görüşülüp bütün amerikan askerleri bölgeyi terk ettiği halde hala amerikaya rağmen bu hareketın yapıldığını düşünenlerin sayısı epey fazla. sürekli dile getirilen mültecileri geri göndeririz tehditine hala helal olsun diyenler var.

    yani kısacası aponun kardeşini trt ye çıkaran bir zihniyetin türkiye faydasına iş yaptığına inanan saflar sayesinde, bu harekat başarıya ulaşmıştır dostlar. ypg ye sınır kapılarını açan, megri megri showu yapanlara hala helal olsun diyenler sayesinde... ölen askerlerimiz sadece haber bülteninde göreceğimiz rakamlar olacak ve kimin hangi kirli planı için öldüklerini asla bilmeyecekler...

    (bkz: babam bedelli yapmalısın dedi)
  • abd ile yapılan anlaşma gereği türkiye’nin ilk günden buyana istediği şey gerçekleşecek ve ypg 20 millik yani 32 km derinliğindeki alandan çekilecek.

    tebrikler tsk!