şükela:  tümü | bugün
 • artık illallah ettiren nefret söylemi.

  bakın türkiye cumhuriyeti vatandaşları bugün korkunç bir şekilde kamplaşmıştır. kimin ekmeğine yağ sürdüğünüzü bilmeniz adına yazacağım.

  bugünlerde aslında rezil politikaları ve ülkeyi sürükledikleri uçurum yüzünden hükümet eleştirisi yapmak amacıyla harekatı eleştiren insanların ordumuza karşı gibi gösterilmesi, pkk'lı diye yaftalanması, vatan haini ilan edilmesi, amerikancı sayılması, "söyleme mecburiyeti" faşizminin örneği haline geldi. işte bu, konuşulmak istemeyen bir hükümetin tıkır tıkır işleyen planının son ayağı. adam harekat başlattı, ulan iki gün dayanamadı. iki gün sonra çıkıp dedi ki "bu arada herkesi partime davet ediyorum hehee". yapma ya? yemin et? sanki youtuber olmuş abone kasıyor.

  bu bir savaş değildir. bu bir kurtuluş mücadelesi değildir. bu yüce atatürk'ün ya istiklal ya ölüm dediği vaziyetlerden değildir. bu karşıda dağınık düzenli ve sürekli desteklenen, bizzat müttefikimiz olduğu iddia edilenlerin silahlarla beslediği bir pislik yuvasıdır. orada suriye ordusu var. onların işlerine gencecik evlatlarımız koşuyor. bizler kendi sınırımıza asker yığabilirdik. hava + obüs şeridi boşuna mi var sanıyorsunuz? ama yapılmıyor.

  en komiği de en sonuncusu. yani aslında dış politikayı eleştiren insanlara amerikancı denmesidir. siz sanıyor musunuz ki amerika ülkemizin ve ordumuzun sınır ötesine gitmesini istemiyor? en çok onlar istiyor. hiçbir şekilde destek de vermiyorlar.

  bakın, hepimiz, bizler türkiye cumhuriyeti vatandaşlarıyız. hükümeti eleştirme özgürlüğü her vatandaşın her durumda hakkıdır. bakınız devlete ihanet çok başka şeylerdir. ağzınıza sakız ettiniz bunu. yapmayın, etmeyin. bu hale gelmemizin temel sebebi iç ve dış politikanın anasını bellemiş olan 17 yıllık canavar iktidardır.

  toparlanıp kendinize gelin artık.