şükela:  tümü | bugün
 • 23 nisan pazar 2006 besiktas sivasspor maçını yönetecek hakem.
  ilk kez barış adında bir hakem gördüm desem yeridir..
 • ifsak eğitmenlerinden, fotoğrafa ve öğretmeye aşık olan insan
 • bu sezon süper lig hakemi olmasına rağmen büyük bir çıkış yaparak mhk nin gözde hakemlerinden birini olmayı başarmıştır.trabzon bölgesindendir.çarşıbaşılıdır.
 • 6 nisan 2008 sivasspor besiktas maci'nı yöneten ve beşiktaş'lı futbolculara 6 sarı kart (ki biri kırmızı karta dönüştü) gösteren hakem. hayır bu pozisyonlarda gerçekten sarı kart varsa, her hafta oynanan maçlarda en az 30-40 sarı kart gösterilmesi gerekir. eğer sarı kart yoksa tam bir görev (!) adamı olduğunu ispatlamıştır.

  ibrahim kaş'a gösterilen 2 sarı kart da doğru olmasına rağmen, aynı hareket sivas'lı oyunculardan biri tarafından yapıldığında es geçilmiştir. ezeli rakipleri karşısında hakemler tarafından ezilen bir takım olduğu doğru beşiktaş'ın. artık sıra anadolu kulüplerine mi geldi ?
 • olmasa da olur; hatta olmasa daha iyi olur-tadında bir hakem.
 • 14 ağustos 2010 bucaspor beşiktaş maçı'nı yönetememiş hakem. kötü olduğundan değil, resmen yönetmeyi beceremedi kendisi.

  onca yıllık futbol izleyiciliği hayatımda art niyetsiz olup bu kadar kötü maç yönetebilen bir hakem görmemiştim.

  hafif faullere çıkan ama çok daha ağırlarına çıkmayan sarı kartlar, çıkmayan kırmızılar, son adam kuralının becerilememesi, çeyrek dairenin dışından kullanılan kornerler, eliyle top çıkartacak kaleciye yapılan gayri nizami şarjlar, abuk subuk barajlar, oyuncuların ağaç oldukları oyuncu değişiklikleri. yani bir hakemin yapabileceği her türlü majör hatayı bir maçta çıkartmayı başaran hakem olarak tarihe altın harflerle yazdırdı ismini.
 • aynı adam. evet 14 ağustos 2010 bucaspor beşiktaş maçı'nı yönetemeyen hakemle, aynı adam.

  o zaman artniyetli değil kötü demiştik. artık artniyetli diyorum. beşiktaş düşmanı bu herif, bunun başka bir açıklaması olamaz. 16 ekim beşiktaş manisaspor maçı'nda tabata'ya aldatmaya yönelik hareketten -ki bence doğrudur, ama türkiye'de kimse o pozisyonda vermez- çatırt diye sarı kartı verirken, tıpkısının fotokopisi pozisyonda kendini havuza atlar gibi suya atan isaac promise'ye değil, gene tabata'ya sözde faul sebebiyle ikinci sarıdan kırmızıyı yapıştırmıştır. aynı hakem bucaspor maçında kasap bucalıların hiç bir hareketine sarı kart vermeyen hakemdi.

  anlatmasın kimse hikaye. bu hakem, verilmemeli beşiktaş maçlarına. bucaspor maçında beceremedi, inönü'de sıçtı sıvadı.

  ha, kendisine ihtiyacı yoktu manisaspor'un, analarının ak sütü gibi hak ettiler maçı. o ayrı.
 • sadece 4-5 metre uzağında olduğu apaçık bir penaltı pozisyonunu görüp, hiç utanmadan "oyna oyna!" diye elini sallayabilen emek hırsızı.

  (bkz: 21 kasım 2010 kayserispor galatasaray maçı)
 • 21 kasım 2010 kayserispor galatasaray maçında göz göre göre galatasaray'ın iki net penaltısını es geçen mhk'nın yıldız! hakemi.