şükela:  tümü | bugün
  • iletişim yayınlarından mehmet ali aybarın kitabıyla pespese cıkan "bir siyasal düsünür olarak mehmet ali aybar " isimli kitabın yazarı
  • 1975 konya doğumlu akademisyen. ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi (bkz: mulkiye) iktisat bölümü mezunudur. siyaset bilimi dalında yaptığı yüksek lisansla birlikte siyasi tarih konusuna eğilmiştir. "bir siyasal düşünür olarak mehmet ali aybar" adlı kitabı da genişletilmiş yüksek lisans tezidir. şu sıralar amerika'da, yine siyaset bilimi konusunda dünyanın sayılı isimlerinden biriyle çalışma şansına erişmiştir. doktorasını bitirip döndükten sonra adını çokça duyacağımızı umduğumuz bir güzel adam... hem ayrıca (bkz: kuzen)
  • (bkz: belmar)
  • fikret unlu'nun oğlu.
  • bir amerikan kasabasında, pek sevdiğimiz, saydığımiz bir universitede (bkz: binghamton university) doktora yapan, yaptığı herseyi güzel ve layıkıyla yapan insan.

güvenilir ve özel bir dost; zeki ve sorumluluk sahibi bir öğrenci; sağlam bir içici; vefalı bir taraftar; akacağı yolu çoktan bulmuş, doğrudüzgün, harbi bir insan olduğunu çoktan gostermiş olduğundan yakın gelecekte mesleği olacak olan akademisyenliğin de hakkını vereceğini, çok sevdigi ankara şehrinde sık sık katılacağı mülkiyeliler gecelerini şenlendireceğini ve hatta parçası olacağı her ortamda etrafina aurasını yayacağını biliyor ve öngörüyorum.
  • klinik sahibi bir ortodontist... uludağ'da kar motosikleti ile geçirdiği bir kaza sonrası belden aşağısı felç olmuş, ancak o herkesi yanıltarak 4 ay sonra mesleğine kaldığı yerden devam etmiş.
  • yaptıkları, ürettikleri güzel, kalbi güzel, gülümsemesi güzel, kendisi özel insan.
  • 10 ocak 2009 tarihinde her yerde bir haber var programında sıradışı hikayesiyle insana haydi daha çok azmet dedirten kişi....
  • amerika’yı bırakıp neden türkiye’ye döndüğü meçhul olan insan,
    teninde aynı anda miami ve çeşme yanığını olan atlas okyanusu rengi gözleriyle kızların göğsünde taht kuran delikanlı.
    o, girdiği her barda kavga çıkaran veya bara zarar veren serseri bir ruhun bedeni.
    o, hafta içi yalnız başına içmemeyi prensip haline getiren yalnız çakır keyif.
    o, yemek yemeyi hayat biçimi haline getiren bir aç.
    o, her haftasonu kartalkayaya giden bir kayıcı.
    o, henüz kendi şarkısını bulamamış bir duygusal insan.
  • ismail beşikçi hakkında hazırlanmış en kapsamlı kitabın ozan değer ile birlikte iki derleyicisinden biri. çok geç kalınmış (bu hepimizin günahı) bir işi layıkıyle yerine getirmişler. okudum, istifade ettim; hatta agos'un kitap ekinde (bkz: agos kirk) bir tanıtım yazısı (bkz: #24871996) yazdım.