şükela:  tümü | bugün
 • 7/24 hizmet verdiğini iddia eden,
  hatta acil durumlar için kapısında ambulans bulunduran!
  ama gece 00:00'dan sonra asla ulaşamayacağınız, kapısına gitseniz kimseyi bulamayacağınız klinik.
  kendilerinin de bulunduğu cadde üzerinde araba çarpmış bir yavru kediyi götürseniz ağız burun kıvırıp, para konusunda istediklerini alamadığında bir daha buraya böyle hayvan getirmeyin bizi uğraştırmayın diyecek kadar vicdan yoksunu çalışanlara sahip bir klinik. umarım buraya gitmek zorunda kalmazsınız.

  edit: konuyu paylaştığım bir arkadaşım bu klinikte kendi yaşadığı bir olayı benimle paylaştı. sokakta gördüğü hasta bir yavru kediyi buraya götürdüğünde burada çalışan hekimlerden birinin tepkisi “ bu sana çok pahalıya patlar” şeklinde olmuş. böyle vicdan yoksunu hekimleri bünyesinde barındırıyor.
 • kliniğinin önüne şeklen 5 tane minik araç koymuş veteriner kliniği. gece 12'den sonra ararsanız ulaşamadığınız gibi, gün içinde de sokak hayvanlarının acil durumlarında aradığınızda asla gelip almazlar. o araçları traşa getirdiğiniz cooker'lar için mi koydunuz acaba?
 • barış hoca, buse hoca, muhammet hoca, rukiye hoca, diğer hocalar, yasemin hanım, ve minik çınar hepsine sonsuz teşekkür ederim. artık ailemin bir parçası olarak görüyorum burayı. beagle ve pug köpeğimin tüm sorunlarıyla çok ilgilendiler ve sağlıklarına kavusturdular. sokaktan bulduğum ezilmiş, diyafram yırtıgi ve ayağı kırık kedi içinde tüm müdahaleleri büyük bir özveri ve sevgiyle yaptılar. klinige gelecek olursa. çok temiz ve modern. işlerini çok ciddi ve güleryuzle yapıyorlar. fiyatları da lokasyonun kirası, 7/24 elektrik faturası vb giderleri düşündüğünüzde gayet makul. çok iyi bir veteriner olmaları dolayısıyla yoğun olabiliyorlar. randevuyla gitmekte fayda var. kesinlikle tavsiye ederim.