şükela:  tümü | bugün
420 entry daha
  • krt'de izledim az once. canhiras bir bicimde gazetecilik adına bence vasat gecen veyis ateş programı icin ismail saymaz 'i eleştirilere karşı savunuyordu.
    bunların da (barış yarkadas, ismail saymaz, gurkan hacir) kirli isleri varsa, diyelim chpli belediyelilerle, elbette bir gun ortaya sacilir.
  • bugün de hadi özışık aklaması yapmış ekranda. ne hadi abisi varmış...
  • daha öncede yazdım tekrar yazayım. birincisi bu arkadaş gazeteci! ikincisi ana muhalefet partisinde vekillik yapmış biri.

yasak döneminde kapalı olması gereken nargile kafenin açık olmasında haberi var ama bunu haber yapmıyor. bir tv programında hadi abisine laf sokuyormuş gibi yaparken öğreniyoruz.

aklıma takılan bir konu var. acaba bu gazeteci! arkadaş o kafenin devamlı nargile tüttürücülerinden biri miydi?
  • lafta muhalif ama ben icraat de muhalif olduğuna inanmıyorum, kimse kusura bakmasın.
  • bddk'nın açılımını "bankacılık devlet denetleme kurulu" olduğunu sanan ve katıldığı tv programında bu kurulun, açıklamasız şekilde beş bin tl havale yapılması halinde havaleyi yapanla alıcısının peşine düşüp hesap soracağını kendinden gayet emin biçimde anlatan vatandaş. diğer konuklar öylece dinlediler. neresini düzeltelim dediler sanırım içlerinden.

kendisine tavsiyem okuması ve azıcık araştırması. (bu sebeple doğrularını yazmıyorum oku öğren özgüvenli kardeşim)