• krt'de izledim az once. canhiras bir bicimde gazetecilik adına bence vasat gecen veyis ateş programı icin ismail saymaz 'i eleştirilere karşı savunuyordu.
    bunların da (barış yarkadas, ismail saymaz, gurkan hacir) kirli isleri varsa, diyelim chpli belediyelilerle, elbette bir gun ortaya sacilir.
  • bugün de hadi özışık aklaması yapmış ekranda. ne hadi abisi varmış...
  • bddk'nın açılımını "bankacılık devlet denetleme kurulu" olduğunu sanan ve katıldığı tv programında bu kurulun, açıklamasız şekilde beş bin tl havale yapılması halinde havaleyi yapanla alıcısının peşine düşüp hesap soracağını kendinden gayet emin biçimde anlatan vatandaş. diğer konuklar öylece dinlediler. neresini düzeltelim dediler sanırım içlerinden.

kendisine tavsiyem okuması ve azıcık araştırması. (bu sebeple doğrularını yazmıyorum oku öğren özgüvenli kardeşim)
  • elfin tataroğluna , sözde seyirciye bağırıyormuş gibi tabiri caizse camış gibi bağırması sonucu tiksindim bu adamdan. salı günkü şimdiki zaman programı ismail saymazın da ayrılması sonucu iyice düştü gözümden.

türkiyenin dolu görünen en boş isanlarından birisi.
  • baris yarkadas, kars'ta azinlik bir ailede dünyaya gelmis ve chp'ye sempatisiyle bilinen türk bir gazetecidir.
  • talibancilarin masa basindaki bir pozu icin,
    silah uzerindeki parmaklara dikkat edin, hepsi ayni, bu amerikan ozel kuvvetlerinin silah tutus bicimidir seklinde bir tespit yapmis birisi.
    bahettigi sey de tetik disiplini oluyor. yarin elinize silah alsaniz ilk ogretecekleri sey bu olur. ınsan bir sey yazmadan birine sorar, farkli bir fikir alir. bir sey yapar yani.
    abi biz nelere kaldik ya. toplumun, ulkenin muhalefeti bile dokuluyor. benim canimi bunlar daha cok acitiyor.
    yani sunu arastirmak, ogrenmek insanin yarim saatini alir ya. artik ortaokul cagindaki cocuklar su disipline sahip. sunu yapamayan, dusunemeyen ciddiyet yoksunu adamlari biz gazeteci, muhalif vs diye takip etmek durumundayiz.
    bizim gercekten cok buyuk bir temsil problemimiz var.
  • yılmaz güney ve diğer sosyalistleri her zaman andığı için abd yalakaları, siyasal islamcılar ve yunuslar(liboş) kudurur bu adamın sözlerine.

kendisi gerçek solcu olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. keşke kendine her solcu diyen kişi barış bey gibi samimi olsa.

tebrik ediyorum samimiyetinden dolayı. yukarıdaki dediğim tiplere bakmadan yoluna devam etmeli. merak etmesin biz kendisinin samimiyetini biliyoruz. kalıcı güven veriyor bu şekilde.
  • mao'nun ölüm yıldönümünü anan (ne alakaysa) bir chp'li.
  • çin'den acilen aylık kaç yuan aldığını açıklaması gereken komonist.
hesabın var mı? giriş yap