şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ben orta1 deyken lise3 olan ve minik hazirliklarin korkulu ruyasi olan kisi
  pek bi uzundur ya da biz pek bi miniktik ole geliyordu
 • şu anda disko kralında boy göstermekte
 • yaptığı programda kendini izlettiren, bilgi birikimi yüksek, gerçekten eğlenceli, motorsiklet dünyasından uzak bir kişinin bile izleyebileceği keyifli bir yayın olan show max'te piston'u sunan olan kişidir.

  anlatımı çok iyi ve kendisi kamera önünde çok rahat.

  betimlemeleri ise komik :) ( iyi anlamda komik :) izlerken güldüm çoğu yerde)
 • 1 yıl arayıp sormasam da, aklıma gelip telefon ettiğimde, sanki daha dün görüşmüşüzcesine sitem etmeden muhabbet eden eğlenceli adamdır. tabiki o da sözlük yazarı fakat hatırlanamayan şifre yüzünden bir kaç yıldır sözlüğe bir şeyler döktürememekte. motosiklet ve maketle ilgili anlatacağı çok şey vardır. motosiklet programlarından sonra umarım bir gün maketçilik üzerine de bir şeyler hazırlar.
 • türkiye'de motor ve otomobil ile alakalı program kıtlığı içinde otomobil için çözüm olmasa da motor için merhem olabilir. zira şu ana kadar yapılan bütün incelemelerin ne kadar monoton olduğunu bilen bilir. bu adam olayı basite indirgeyip eğlenceli bir şekilde aktarabiliyor. saffet üçüncü'nün detaylı inceleme ve yaratıcı(!) tespitlerinden sonra çölde bir vaha. ah bir de bu arkadaşın otomobillerden anlayan versiyonu da olsa.umarız ekranlarda bolca yer bulur kendine ve daha da güzel programlar yapar.
 • altın elbiseli adam programının devamı için takdir edilesi eli öpülesi bir çaba içindedir. başı dik, alnı açıktır.
  türk televizyonculuğunun çarpık sisteminin içinde bütün bu olumsuz koşullara rağmen başaracağına gönülden inanmaktayım.

  http://youtu.be/s9yxsuodous
  http://youtu.be/js6unocj_dm
  http://youtu.be/htylgfg78nm

  programın devamı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler ilk videoyu izleyebilir.
 • sadece bir bolumun, bir parcasini izledim. o da hyosung gt250r ile ilgiliydi. beni cok sinirlendirdi. ama yaptigi isi de takdir etmek lazim. turkiye'de motorla ilgili programi gectim websitesi bile yok denecek kadar az.

  (bkz: hyosung gt250r/#27714813)
 • nahanda demin tv8 de yatırım bankaları ve tokatlama gibi gibi şeylerden muzip uslubuyla bahseden adam. iyi hoş da "sık kullanılanlar barı" eskidi be, motoplus bitti hala "eren'den mektup var".
 • eşimin motorlara hayran olduğunu düşünürken farkettim ki aslında bu adama hayranmış,, ilk defa bir erkeğe böyle gülen gözlerle bakıyor. her akşam bir videosunu izlemeden uyuyamaz olduk ailecek.