• kontra tekniği , lastiğin önemi , viraj , hayati konular , motosiklette bakışın önemi , fren yapma vs gibi birçok konu ile bana çok şey öğretmiştir.

ah be babuş ,,
  • arkadaşlar haber birkaç yerden doğrulandı, başımız sağolsun.
    çok üzgünüz, şoktayız.
    çok üzgünüz.
    çok.
    off!
  • şoktayım. sadece şoktayım. gerçek olamaz ulan bu haber. türkiyeye motoru sevdiren pamuk gibi bir adamdı.
  • bir erkek ismi olmasının yanısıra, seyyah anlamına gelmektedir, gezgin.
  • gerçekdışı, saçma. ölüm sonrası yazmam genelde ama ömrünü insanlar pisi pisine ölmesin diye bilinçlendirmeye adamış bir motosiklet emekçisinin böyle can vermesi adil değil.

seveni sevmeyeni vardır. apaçilikleri de vardı yer yer ama artısı eksisiyle motosiklet dünyasında yeri olan farklı bir insandı.
  • gece gece sol framede görür görmez "lütfen tahmin ettiğim şey olmasın" diye geçirdim. şu an ne yazacağımı ne kadar diyeceğimi bilemiyorum. çok üzgünüm.

türkiye'de motorsiklet sürücülerine ve başlayacak olanlar için hayati şeyler öğretti, insanları elinden geldiğince bilinçlendirmeye çalıştı. her videosunda ekipmanın,lastiğin önemine vurgu yaptı.

ama işte motosiklet böyle bir şey. gülü seven dikenine katlanır misali adrenalinin,özgürlüğün yanında kocaman bir ölüm tehlikesini de beraberinde getiriyor.

her şey için teşekkürler altın elbiseli adam.
  • https://mobile.twitter.com/…atus/889641407920713729

şu adresten anladığımız kadarıyla malesef gerçek gibi duruyor. tüm yakınlarının ve sevenlerinin başı sağolsun. youtubedan takip ettiğim sevdiğim bir abimdi. allah rahmet eylesin.
  • tanimadiginiz halde arkadaslarinizla konusurken "barkin abi" dediginiz, ben ve benim gibi binlercesine motosikleti sevdirmis, guvenli surusun ekipmanin onemini anlatmis guzel bir insandi.

olumun zaten iyisi yok ama bazilari cok daha boktan.

yaptigin her sey icin tesekkurler "barkin abi"
  • altın elbiseli adam'ımız, barkın bayoğlu'muz, zargan abimiz, babuş'umuz... galiba gelen haberler doğru. insan inanamıyor. şu kariyerde şu bilgi beceriye sahip bir insanın göçüp gitmesini kaldıramıyor. toprağın bol olsun, allah rahmet eylesin, içim çok burkuldu be
  • çok fazla takip etme fırsatım olmamasına rağmen hayatını kaybetmesine dostumu kaybetmiş gibi üzüldüğüm insan.. nur içinde yatsın.
hesabın var mı? giriş yap