• liyakatın esas olduğu bir adalet sistemi dileyerek saldıran hakimi kınıyorum
  • son beş senede kaç akp üyesi hakim yapıldı? 7000, 8000?
  • kendisinin duruşmada bana da bağırmışlığı vardır yanlış hatırlamıyorsam.
  • şaşırdık mı hayır.
    şaşırmadığıma şaşırdım mı hayır.
    şaşırmadığıma şaşırmama şaşırdım mı evet.
    türk adaleti(tabi kaldıysa) için elim bir gün.
  • mesleki nitelik ve karakter olarak bağımsız bir yargı mensubundan ziyade hükümetin adliyedeki temsilcisinin rezilliğidir. hakim-savcı sınavlarının ne hale geldiği malumunuzdur. ayrıca av. hakan canduran da böylesi bir olayda nasıl davranacağını bilecek kadar iyi bir hukukçu ve nazik bir insandır.
  • iş mahkemesi hakimleri yeşil cübbe giyer ama bu hakimin cübbesi kırmızı, bu nasıl iş?
    ayrıca hakim bayağı bir şaşkın ve tırsmış görünüyor. bence kendi ayağına sıkmış, bundan sonra bunun birçok davası olaylı geçer, gözler üstünde olur, duruşmada birçok gözlemci avukat olur. ileride avukatlığa geçmek isterse de ruhsat vermezler.
  • bakın bunlar hep rte'nin barolara karşı savaş açmasının eseri.

rte barolar birlikleri ve meslek odaları kapatılsın başından türkiye ibaresi gitsin vs diye söverken burada avukat ve doktor düşmanları alkışlıyordu.

baro başkanı ne işe yarıyor diyen gerizekalı meslektaşlarımız bile vardı burada. al işte bak bu işe yarıyor. eğer sen adaletin 3 sac ayağından biri olan avukat ayağını zedelersen devletin kadrolu hakimleri savcıları böyle yapar. baro dediğin örgüt o hakimin burnundan emdiği sütü fitil fitil getirir ki iktidarın değil milletin hakimi olduklarını hatırlasınlar.

gençler avukat doktor vs düşmanlığınız gözlerini karartmasın. biri maddi manevi varlığınızı diğeri ise canınızı korur. siz bunları hükümetin insafına bırakırsınız yarın öbürgün ebenizi öperler. dert anlatacak kimse bulamazsınız.
  • ergenliklerini tam tamamlayamamış gençler neredeyse hakim/savcı oluyor artık ey halkım. ileride daha beterlerini görebiliriz
  • başlığı görünce hakim tekme tokat dalmış sandım. ama videoyu izleyince hiç de öyle olmadığı görülüyor. varsa öncesi onu görelim ama bence ortada avukatların hakimi provake edip gündem oluşturma çabası var. videodan bu anlaşlıyor. adamlar zorla kapıyı açıp hala laf atma derdindeler.
  • bu seçimde bu hükümet tekrar seçilirse eğer tokat bile atabilecektir ve ceza almayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap