şükela:  tümü | bugün
 • tam adı bartholomew henry 'barry allen'. malcolm thawne ya da diğer adıyla cobalt blue'nun ikiz kardeşi. justice league of america'nın kurucu üyesi (1960-1985). crisis on infinite earths adlı hikayede çoklu evreni* anti-monitor'dan kurtarırken öldü. yaptığı fedakarlıktan dolayı dc evreninin ilk resmi azizi ünvanını aldı. sonra da flash rebirth'te yeniden hayata döndürüldü. hala, en sevdiğim dc karakterlerinden biridir.
 • dreambox için multiboot yapabilen bir plugin
 • dc comics'in ikinci flash'ı. aslen bilim adamı olan bu karakter, iris west ile evlidir. eşinin yeğeni olan wally west'i de kid flash olarak yetiştirmiştir.
 • iyilik timsalidir. sırf bu sebepten sevmem kendisini.

  amına koyim, şu süper kahraman olayında herkes öyle zaten. bu adam yüzünden wally west gibi bir karakteri geri plana attılar sinir oluyorum.
 • arrow dizinde ne idüğü belirsiz bir csi asistanıdır. felicity smoak barry'e abayı fena yakmıştır.*
 • hangi foruma ya da reddit gibi yerlere baksam kimse bu adamı sevmiyor. çizgi romanlarının satışları da çok iyi değil. dc de inatla barry bizim aşkımız modunda ilerliyor. anlıyorum dizisi çok tuttu etti de sikerler barry allen'ı.

  şu dünyada barry allen seven tek kişi kryptonian galiba. onu da kim sevsin zaten*
 • (bkz: grant gustin)
 • daredevil dizisinden sonra değişen çizgi roman dizisi öngörümü yeniden eski rayına oturtmayı başaran ama bir türlü de izlemeyi bırakamadığım the flash dizisinin başrol karatkeri
 • tek sevmedigim ozelligi herkese yardim etmek icin gotunu yirtmasi onun disinda iyi cocuktur
  (bkz: her eve bir barry)
 • ilk flash'ım wally west olmasına rağmen favorim olmuş, vol.2 aka silver ageleri okurken kendisine bağlandığım çizgi roman karakteri. ayrıca ben ve pek çok kişiye göre comics tarihinin en heroic ve üzücü ölümünü yaşamıştır. öyle ki superman, batman, kendisini sevmeyen oliver queen tarafından bile örnek alınacak, heroluk mesleğinin çıtasını belirleyen, kalbi tertemiz bir kahraman olarak bahsedilmiştir (oliver 'big guy' diye bahsedince wally supesten bahsettiğini sanmıştır ancak aslında barry'yi kast ediyordur).

  bakmayın şimdi ayak altına düştü o leş dizi yüzünden, içim kan ağlıyor. ama nu52 öncesi barry allen dedin mi herkes saygı duruşuna geçerdi coie yüzünden.

  nu52 ve sonrası en iyi hikayeleri manapul ve buccellato tarafınan yazılıp çizilmiştir. booth ve venditti mide bulandırıcı derecede berbat bir iş çıkardılar. williamson da booth ve vendettiye göre barry'ye saygı duysa da çok predictable ve sıkıcı hikayeler yazıyor. running scared ilgi çekici ama, buttondan sonra mutlaka okunmalı.

  neyse ki wally geri döndü, jay yolda, bart'ı da çok severim o da dönüş sinyalleri verse de özlediğimiz flashfam bu kez barry ile bir araya gelse, hayaller gerçek olsa.

hesabın var mı? giriş yap