şükela:  tümü | bugün
 • darell, dave ve jarrod'ın iticiliğine rağmen storage wars'ı izleme sebebidir. genelde para kaybeder. keyif adamıdır.
 • züppelik ile elitlik arasında çok başarılı bir tarzı var kendisinin.
  arabaları da bunun en büyük örneği.

  bir bölümde depodan kovboy eşyaları (eğer, mahmuz, kemer, şapka...) bulmuş, ederini öğrenmeye ucuna boynuz takılmış 1946 cadillac ile gitmişti. zaten bu adamın arabalarına hayran olan bendenizin de dibi düştü tabi.

  bu ve sahip olduğu arabaların bir kısmı şuradan görülebilir;
  http://www.celebritycarsblog.com/…rity/barry-weiss/
 • aldığı depolarda bulduğu şeyleri değerlerini öğrenmek için uzman bir kadına götürdüğünde, olayın sonunda mutlaka

  - thanks for being a sweetheart

  diyen ve her türlü sempatimi kazanan kişidir kendisi. her türlü eğlenceli ve klas bir insan olmasının yanında kadın değeri bilen bir centilmen olduğunu da eklemek lazım. koçum benim.
 • iskelet görünümlü eldivenleri, skater kıyafet tarzı, lüks arabaları olan adam. kaliforniyalı ayhan sicimoğlu
 • oldukça zengin olup her seferinde ilginç ve farklı bir arabayla gelen, bu işi keyif için yaptığını harika esprilerle gösteren, her depoyu onun kazanmasını istediğim, depo savaşlarının en sempatik kişisidir.
 • storage wars'un en kaliteli, en karizma ve en esprili insanı. muhteşem bir custom car koleksiyonu vardır. depo satışlarına siyah jaguar'ı dışında diğer araçlarıyla da gelir ki bunlar arasında denizaltı formundaki araç özellikle dikkat çekicidir. bu aracı kaptan üniformasıyla sürmüştür. bunun dışında yumurta şeklinde bir motorsikleti vardır ve bunu da bir bölümde iskelet kostümüyle sürmüştür.

  genelde zevk için depo alır. gıcık olduğu birisi varsa ne olursa olsun o depoyu alır. kimsenin istemediği bir depoya 1$ vermiş ve değeri 150$ lık maske sayesinde 1 koyup 150 almıştır. o bölümde 1$ lık ödemeyi de masaya döktüğü 15-20 tane bozuk para ile yapması yarmıştır.

  aldığı depoyu incelerken ıvır zıvır gördüğü şeyleri kedinin toprağı eşelediği gibi eşeleyerek dışarı atar.
 • depo savaşlarının en karizmatik en komik adamı. bu abimizin çok güzel arabaları vardır. hele bir bölümde hiç unutmam beyaz röpteşambır pempe çorap kombinasyonuyla beni gülmekten yerlere yatırmıştır. birleşik devletlerin mehmet ali erbil şubesidir.
 • defalarca anlattım, hocalık alimlik iddiam yok, mehdilik iddiam yok. alemci, neşeli bir delikanlıyım.

  barry weiss

  böyle bir adamdır. depo savaşları'nı izliyorsam bu adamın goygoylarının bunda payı büyüktür. canını sıkan olursa affetmez deposunu elinden alır. her kart horoz gibi pahalı arabaları ve güzel kadınları sever. güzel adamsın barry.
 • storage wars'ı izlememin sebebi olan bey amca, adamın dibi. koca depodan sadece antikaları bulup satan, geri kalan eşyaları dokunmayan bir yarışmacı. ayrıca babamın favori adamı.
hesabın var mı? giriş yap