• 1988 doğumlu 2.05 boyundaki polonya'lı smaçör.
    tüm dünya üzerindeki;genç yaşı da dikkate alınarak; en önemli aktif voleybolculardan biri olarak gösteriliyor.

gün gelir de yolu türkiye'den geçerse,buralar hep entari dolacaktır eminim.
  • 1988 doğumlu meşhur voleybolcu.
    polonyalı.
    2011-2012 cev şampiyonlar liginde en iyi smaçör seçildi.
  • hakkında tek entry olması şaşırtıcı, polonyalı başarılı bir voleybolcudur.
    ayrıca ben bayılıyorum bu herife sarışın uzun boylu falan baya da sempatik bir tipi var ingilizce bir röportajını dinlemiştim mimikleri,konuşması falan çok sevimliydi
  • 2 07 boyundaki polonyanın en iyi 4 numaralarından biri bu arkdası izmir de canlı izleme fırsatım olmuştu gerçekten cok sempatik hareketleri var
  • ziraat bankasına transfer olmuş, 1988 doğumlu, 205 cm boyunda, smaçör.
  • bugün voleybol erkekler dünya şampiyonasının yarı finalinde abd'ye karşı maçı neredeyse tek başına alarak takımını finale yükseltirken; eski, formunun zirvesinde olduğu hallerinden pasajlar sunarak halen bitmediğini tüm dünyaya göstermiştir...
  • 6 sene önce yazdığım entry'nin hakkını anca şimdi verebilmiştir...

mvp world championship 2018
  • - bu akşamki finalin polonya adına en önemli silahı olacak

- bir düzeltme yapalım. kendisinin asıl pozisyonu pasör çaprazı. ve tabi her birinci sınıf çapraz gibi iki köşeden (2 ve 4 numara) hücum edebiliyor.

- 3.70 m gibi hayvani bir smaç yüksekliği olduğu gibi, bloğu da 3.50 m. ayrıca fiziken çok güçlü bir oyuncu olduğundan smaç sertliği de bir o kadar etkili.

- kurek her ne kadar bloklarda da etkisi olan bir oyuncu olsa da asıl yönü hücumda. sıçraması çok iyi olduğundan bloğun üstüne çıktığı an, özellikle çapraza pis vuruyor.

- bu akşamki maçta kurek 'den hücum ederken muhtemelen karşısında michieletto olacak. o da hızla yükselen bir yıldız. güzel bir eşleşme olacak.

edit : bu akşam yeterince iyi değildi. takım da ona uyunca kaybettiler.
hesabın var mı? giriş yap