şükela:  tümü | bugün
 • bartu küçükçağlayan'ın yazdığı, bu yaz tolga karaçelik'in çekeceğini duyurduğu dizi projesi.

  konusunu tahmin etmekte aşırı zorlanıyorum.
 • senaristliğinde ve başrolünde bartu küçükçağlayan olan bir bartu küçükçağlayan projesi.

  yönetmen koltuğunda bartu'nun yakın arkadaşı olan, türkiye'nin en iyi yönetmenlerinden tolga karaçelik oturacak ve bu onun ilk dizi tecrübesi olacak.

  dizinin, 30 dakikalık tekstlerden oluşuyor olduğunu ve cep telefonuyla çekileceği söyledi bartu. temmuz ayında çekimlerine başlayacak ama eylül-kasım bandında yayınlanacak.

  merakla bekliyoruz!
 • bir bora ben olamayacaktır.
 • bartu küçükçağlayan çoğunlukdaki karakterine benzer bişey olacak acaba merak ettim.
 • (bkz: louie)

  mimvalinde bir iş beklemekteyim. umarım da öyle olur.

  geç gelen edit: konusunu okuduktan sonra ki fikrim tipik bir (bkz: bojack horseman) olacağı. umarım yanılmam.
 • bartu küçükçağlayan 1 . bölüm son draftını şöyle bir eliyle karıp videosunu instaya atmış.

  çok başarılı olacağına inanıyorum.

  gözlerinden öperim kendisini. ben büyük ihtimal izlerim.
 • senaryosunu bartu küçükçağlayan'ın yazdığı ve başrolde de oynayacağı(büyük ihtimalle) daha başlamamış olan dizi. tolga karaçelik yönetiyor. ve blutv'de gösterilecekmiş.

  bartu küçükçağlayan başarılı bir oyuncu ve müzisyen olduğu kadar yazma çizme işinde de iyi diye düşünüyorum. büyük ev ablukada'nın şarkı sözlerinin bir kısmını da o yazıyor. güzel bir dizi olacak gibi.

  edit: konuk oyuncu olarak oğuzhan uğur'da diziye dahilmiş.
 • oğuzhan uğur'un ne işi var allasen diyor, ilk bölümü bekliyorum.
 • ahmet mümtaz taylan ı mezara koymuş olan dizidir.
  belki bir louie absürtlüğünde olmaz ama konseptler yakın olacaktır. o adamın kafasını yaşamak istiyorum derken, adamın kafasını dizi yapmaları beni bir hayli sevindirdi.
 • bartu’yu çok yetenekli buluyorum. tolga karaçelilk de inanılmız bir yönetmen. lakin böyle bir konsept çekmek zorludur. zamanında seinfeld bu konseptle devrim yaptı. yan karakterleri de cuk oturttu. kramer gibi bir karakter yaratıp seyirciye sevdirmek kolay değil. larry david de yapıyor halihazırda o da kiminin çok sevdiği kiminin burun kıvırdığı bir dizi oldu. louie sorunları olan ve inanılmaz yaratıcı bir adamdı. bu sorunları diziye çok iyi yedirmişti.

  bartu, seinfeld’in dizideki karakteri gibi kaygısız herifin teki duruyor. muazzam bir komedi çıkarmadıkça louie gibi kara komedi yapabileceğini sanmıyorum. o yüzden projeye pek inancım yok.

  büyük ev abluka’yı da ilk albümlerinde sevmiyordum, başarısız piyasa müziği olarak görüyordum. ikincisi efsane olmuştu. umarım kafamdaki bu düşünceler aynı derecede değişir. proje çok başarılı olur.

  edit: yukarda okudum oğuzhan uğur konuk oyuncuymuş. stop making stupid, vasıfsız people famous be kardeşim.