şükela:  tümü | bugün
296 entry daha
  • muhteşem güzellikte devam eden dizi. 5. ve 6. bölümü indirip izlemek isteyenler yeşillendirebilir.

tabii hiç izlemeyip izlemek isteyenlere de yardım ederiz.*
  • merak ettiğim dizidir. blutv hesabını paylasmak isteyen var mı? bir bartu ben izleyip çıkacağım.
  • bütün olarak zaten mükemmel ama bilhassa 5. ve 6. bölümlerine dikkat. bu diziden sahneleri ileride twitter'da falan paylaşıp "türkiye gibi bir sansürler ülkesinde böyle işler yapılabilmiştir" yazılacak. o kadar iyi. o kadar fazla minik gönderme, espri ve geçirme var ki! ben onedio'nun falan yerinde olsam tek tek bartu ben'deki minik esprileri çıkarır bartu ben'in dehlizleri başlığı altında yayınlardım...
  • "şakanın da cehennemi var üsküp abi"
  • efsane dizi lan. yerli bojack gibi bişi olmuş. kel bir elemanın trajikomik maceraları.
  • --- spoiler ---

-evren dediğin?
    +evren...işte bu ateistlerin allah'ı gibi bir şey oluyor.

-bu game of thrones'da bi cüce vardı belki biliyorsundur onu düşünüyorum olmazsa başka bi' ihtimal game of thrones dizisinde bi' cüce var o olur diye düşünüyorum. ikisi arasında hala gidip geliyorum ama okeylendi gibi aslında.*

ortalığı temizlerken küvetin içinde tavşanı görüp çöpün içine atması.

--- spoiler ---

cemre ebüzziya'nın her bölüm ateş ettiği dizi.
  • itiraf etmek gerekiyor ki pek cok esprisi ve tarzi berkun oya'dan arak olan dizi.

dizi finalinde baksen oyalama'ya bir special thanks gelir diye tahmin ediyorum artik.
  • çok kötü dizi.ilk bölümünü yarıda bırakmamak için kendimi çok zorladım da zar zor bitirebildim.bir de yorumlara baktım insanlara çok sevmiş genelde.ilginç.demek ki ben zevksizim.*

bartu küçükçağlayan'ın oyunculuğunu da oldum olası sevememişimdir ve abartı bulmuşumdur , bu işte de bu durum zirve yapmış adeta.abi neden yani bu 'ben çok farklıyım , biz en iyisini' biliriz havaları.değilsin işte apaçık ortada.bir kaç iyi işte (bkz: çoğunluk) (bkz: kelebekler) bulunman dışında ne oyunculuğun iyi ne de diğerlerinden farklı ortaya koyduğun bir yenilik yok.karakterinden veya işte röportajlarda gördüğüm kadarıyla sevmememle alakası da yok bunları dememin.karakteri beni ilgilendirmez neticede.onunla yaşayanlar dert etsin onu.

dizinin kurgusu kötü , oyunculuklar abartı , özellikle bartu küçükçağlayan'ın oyunculuğu tırnakla çizilen camı dinliyormuş hissiyatı uyandırıyor.olmamış.
  • cihangircilik.
  • üç bölümünü izlediğim berbat dizi.

yapacak hiçbir işim yoktu ve bir izleyeyim dedim. izlerken o kadar sıkıldım ki ara sıra kaptıp duvara baktım, duvara bakmak bu diziyi izlemekten daha hayırlı bir iş.

hazır sundance'i aldık, ne çeksek gider mantığıyla çekildiğini düşünüyorum ki zaten her reklamda ödüllü yönetmenim dizisi deyip duruyorlar.

sonuç olarak: dizinin senaryosu falan yok, ellerinde güzel kameraları var diye bir şeyler çekmek istemişler ve çekmişler.
    güzel kameranız varsa siz de çekebilirsiniz.
2 entry daha