şükela:  tümü | bugün
647 entry daha
  • çoğunluk ve av mevsimi filmlerinde oyunculuğunu beğendiğim kişi. kendisi ile ilgili olumlu fikirlerim buyrun benim videosu ile hızlı bir şekilde olumsuza dönmüştür. tabii orada yarattığı bir karakteri canlandırıyorsa onu bilemem fakat videoda izlediğim karakter aslında çok zeki olmadığının farkında olan ama diğer insanların onun zeki olduğunu düşünmesi için sıra dışı davranışlar sergileyen biri. bunun biraz daha hafif versiyonunu okan bayülgen yapardı, kuşkusuz işe yarayan bir yöntem.

bir de bir kimse size bilmediği bir şeyi sorduğu zaman (büyük ev ablukada sorusundan bahsediyorum) vereceğiniz cevapla ona bir şey öğretecek olmanın tatminini yaşamak varken bir şeyi bilmediği için karşıdaki insanı aşağılar tarzda bir ifade takınmak aklıma vedat milor’un şu müthiş sorusunu getiriyor: neden bu kadar kötüsünüz?
  • dizilerdeki performanslarını kaale almadığım oyuncu. kendisini yalnızca dizilerde izleyip hayran olan insanlara çoğunluk filmindeki performansını izlemelerini öneriyorum. yıllar önce bahsi geçen filmde izleyip iyi yerlere geleceği konusundaki hissiyatımı da o saçma dizilere rağmen koruyorum. karakter oyuncusu değil ama özellikle doğallığı çok başarılı. zaten gerçek hayatta da öyle birisi olduğu çok belli.
    bartu ben” isimli yapımda da bunu fazlasıyla yansıtıyor. bir şekilde izletmeyi başarıyor kendini.