şükela:  tümü | bugün
 • eski birleşmiş milletler kalkınma programı türkiye program müdür. kurt kapanı isimli bir kitabı yayınlamış. 37 milyon doları mehdi eker vasıtasıyla iç etmek isteyen bazı süper demokratik güçler tarafından da zamanında epey hırpalanmıştır ve şüphesiz herkesin başına gelen o da gelmiş ve ergenekon iddianamesinde ismi geçmiştir.
 • güneydoğuda ki sorunun yoksulluk ve işsizlikten kaynaklandığını düşünen kişidir. küfür etmeden önce; adamın haklılık payı var, bunu görmek gerekir.
 • aykırı sorular'a 90'lardan katılmış. kürt diye bir şey yok demesine az kaldı sanırsam.
 • programdaki profiliyle aklı başında, ne dediğini çok iyi bilen biri olarak görünüyor. pkk'nın tüm kürtleri temsil etmediğini kavramış ki kürt faşistleri kendisine saldırıyor.
 • iyi insan, güzel insan, bilge insan.

  "tünelin sonu kriz" başlıklı son kitabı kafası karışıklara kılavuz niteliğinde.

  helal olsun ona bu yollar!
 • bilimsel verilere dayanarak konuşan gerçek bir ekonomist.
 • bu dönem kendi isteğiyle chp'den milletvekili aday adayı olmuş fakat aday gösterilmemiştir. iktisadi kalkınma konusunda böylesine bilgili birisini aday göstermeyenler utanabilirler. bu karar beni istanbul için chp'ye oy atmaktan vazgeçirdi, bunu da ekleyeyim. chp odunu aday gösteririz seçerler kafasından kurtulmadıkça bu iş olmayacak.
 • bir, tüm laçkalığı ve vasıfsızlığıyla , milletin gazını almak için uyduruk bir slaytı piyeste rol alan ilkokul öğrencisi ciddiyetiyle sunan damada bir de çok önemli konuları bilal'e anlatır gibi anlaşılır şekilde izah eden , her sözünü doneler ile destekleyen , alanında uzman kendisine bakıyorum ve gerçekten ülkenin işi ehline teslim etmeme konusundaki istikrarı beni kahrediyor. seyyar satıcı olsam tezgahımı bir saatliğine emanet etmeyeceğim adam bakan olabiliyorken bartu soral'ı belki de en çok dinlemesi gereken akp'li kesim adını bile bilmediği bu üstadın yerine survivor izliyor. yalnız bugünkü programını izledim ve kendisine bir tek konuda katılamadım , ki bence kendisi de söylediği şeyin bizimki gibi bir ülkede olmayacağını hepimizden iyi biliyor ; ülkedeki ekonomik krizin bedelini sadece halkın değil avrasya tüneli, osmangazi köprüsü vs. gibi ihalelerden rantı süpüren iş adamlarının ve malum kişinin de üstlenmesi gerektiğini söyledi. bizim millette bu reis aşkı , ülkede de bu kadar zayıf bir hukuk sistemi olduğu müddetçe kabağın her zaman kimin başında patlayacağı belli.
  umarım önünü kesmeye çalışmazlar da kendisini daha çok izleme fırsatı buluruz .
 • hande soral 'ın bir şeyi olup olmadığını merak ettiğim kişi.
 • köşe yazdığı cumhuriyet gazetesini, "aihm'in demirtaş kararı neden haberleştiriliyor" şeklinde eleştirmiş olan ulusalcı. bu tiplere, 'bilge insan' muamelesi yapılıyor ya çok trajik hakikaten.
hesabın var mı? giriş yap