şükela:  tümü | bugün
  • regatta'da bulunan bir club.
  • lazca rüzgar, fırtına anlamı taşır.
  • mersin 15 mayıs 2011 sansüre karşı yürüyüşünü organize eden yazar. birkaç gündür baya koşturuyordu organizasyon için, bence bugün de işini gayet iyi yaptı.
  • entrylerine başlamadan güne okumadığım süber insan.
  • sinsi gibi twit yazarken, melih gökçek'ten karambolde ayar yemiş kardeşim.
    büyük başgan komleks dedi kendisine (imla hatası yoktur, melih gökçek komleks diyorsa, hata aranacak tek yer tdk'nın kendisidir)
  • 11-15 temmuz arası tutuklanırsam gayet de sorumlusu bu arkadaştır. arkamdan teşhir ediniz, bana kısa samsun ve temiz çamaşır göndermesi yönünde baskı yapınız!
  • çekce "renk" demektir.
  • bir zamanlar, 'ulu önder atatürk' masalı nasıl bir dogma haline getirilmişse ve düşüncenin besmelesi gibi kullanıldıysa bugün de maalesef 'barış' gibi güzel kelimeler ayağa düşürülmeye ve kirletilmeye çalışılmaktadır.
    yazdıklarıyla barış kelimesinin manasını bilmediği, ehli akıl ve ehli fikir her kimse için aşikarü alem olabilecek olan, 'biraz ılımlı yazar ve okumuş solcu havası yaratırsam belki inandırırım birkaç sıvı düşünceli mahlukatı' adlı cehalet rüzgarına kendisini ziyadesiyle kaptırmış bir ya da birkaçları. evet, düşünmekten zarar gelmez ama düşün'e'meyenden gelir!
    sıvı düşünceli: kendi düşüncesi dolayısıyla da ideali olmayan, bunun için dışarıdan -çoğunlukla da en yakınından- hazır halde bulduğu düşüncenin kabı-şekli neyse, içine döküldüğü anda o kalıplara uyan düşüncesizlik hali vaziyetine sahip kişi kimse, işte o.
    (bkz: kendisi gibi düşünmeyene tece ajanı demek) (bkz: silahla barış olmaz) (bkz: sesini değil sözünü yükselt) (bkz: adalet kimsenin tekelinde değildir) (bkz: önderliğin demokrasi ile silahlı mücadelesi) (bkz: savaşı barış zannetmek)
  • bazı dangalakların hala hamaset edebiyatı değişmiyor. hemen barbar türkler dediği için pkk'li. lan olm barbar türk diyorum hiç mi düşünmüyorsun. barbarsan evet sana gelsin o başlık yok değilsen neden gocunuyorsun? hay allam. okuma yazmayı öğreteceğim bir de bu yaştan sonra.

neymiş vatanın ekmeğini, suyunu elektiriği, internetini kullanıyorsun hala ne istiyorsun. devlete dua et diyorlar.

kimse kusura bakmasın da ben onların hepsine paramı vererek sahibim yoksa sana paralı bana bedava değil. devletin bir lütfu değil yani. anladın mı? sanmıyorum.
  • şeker gibi insan.
    kendisi fotoğraf meraklısı.
    özgürlükçü kokusu alıyorum sanki.
    eski ev arkadaşımın dediğine göre 'yav he he . çok iyidir he'
    ayrıca bazen yazdıkları ironik yazılardan sonra koyduğu ' :s ' smileyi tam olarak bana (bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor) dedirtir.
hesabın var mı? giriş yap