şükela:  tümü | bugün
  • açıkçası biz barzani'nin böyle bir yanlışa sürükleneceğine son ana kadar ihtimal vermiyorduk. aldatıldık, yanılmışız' dan sonraki ilk ziyaret. bakalım neler olacak beklemedeyiz. kürdistan bayrakları asılacak mi hava alanlarına? ya da meclis önünde dalgalanacak mi o bayraklar ? merak içindeyim..
  • yorulduk reis,vallahi de billahi de yorulduk.
  • ümmet temiz bi 10 g yedi yine
    ak santrifüj pompa tic. ltd. şti. gururla sunar...
  • pkk için misafirimiz diyen, tüm ülkelerle bağımsız kürdistan pazarlığı yapan adama kendi parti kongresinde, devletin başbakanlığında ve şimdi de türkiye büyük millet meclisi binasının içinde bir koltuk veren akp ile devletin bekası için birlik yapan devlet bahçeli, onun selefi alparslan türkeş, akp'nin seçim kampanyasında vatanseverlik ve hdp - pkk düşmanlığını temel silah olarak kullanması gayri ihtiyari aklıma geliyor.

kürdistan diye bir devlet kurulduğunda ve o devleti tanıdıklarında kamuoyunda mazeretleri için geçerli bir zemin hazırlamış olacaklar. öyle ki olan bitenin aslında ne olduğuna dikkat çektiğimde yine ben haksız ve hatta zalim olacağım.
  • şaşırtmamış hareket. devlet bahçeli ile samimi pozlar bekliyoruz.

(bkz: apo'ya tek laf etmeyip selo'ya teröristbaşı demek)
  • 5000 yıllık türk devlet geleneğinin rezil edilmesidir.
  • boyle bir sey mumkun degildir barzani ancak sinir karakol komunatinin dikkate alacagi bir heriftir.

mhp destegini kaybetmeye niyeti var galiba erdogan’in!
  • bu duruma şaşıranlara ve şaşırma belirtileri gösterenlere şaşırdığım, manidar ziyaret.

başındaki 1 kandırılırken sen 100 kandırılıyorsun benim kerizim.
  • ../

sen türkiye cumhuriyeti olarak kıbrıs’a çıkarma yap, bunu barış harekatı olarak adlandır, terörist gibi değil; bir millet bir devlet gibi mücadele et ve kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti’ni kur. ama dünyada üç beş devletten başkası bu devleti tanımasın.

karşındaki ise senin topraklarında senin milletine karşı terör devleti kurmaya kalksın ve sen bu devleti tanıyacak ilk devletlerden ol.

tanım: bu ziyaretler kürdistan devletini (bunu yazmaktan utanıyorum) tanıyacak olmanın ilk adımlarıdır.