şükela:  tümü | bugün
  • boşanın.
  • apranax fort ic
    kafana buz kutlesi koy
    isiklari kapa
    tum sesleri yok et
    ve basinin esasinda agrimadigini dusun!
  • (bkz: giyotin)
  • migrenli kafayı ayağın önüne koyup marsa doğru şut cekmek
  • şeker tüketmemek.

evet, şeker tüketmemek baş ağrısına kesin çözümdür. her bünyede aynı etkiyi yapar mı bilemem ama bende işe yaradı. siz de deneyin. en kötü ihtimalle sağlıklı beslenme yolunda önemli bir adım atmış olursunuz. benim gibi baş ağrısından da kurtulursanız harika bir bonus olur.

haftada en az iki kez baş ağrısı çeken ve bu ağrılarla sadece majezik kullanarak baş edebilen biriydim ben. günün 24 saati majezik'i yanımdan eksik etmezdim. zira baş ağrısının ne zaman nerede geleceği belli olmazdı. öyle de fena vururdu ki namussuz, sağdan soldan temin edilen aspirin benzeri zımbırtılar hiçbir işe yaramazdı.

bundan yedi ay kadar önce şeker tüketimimi * tamamen sonlandırdım ve şekeri hayatımdan çıkardım. o gün bugündür bir kez bile baş ağrısı sorunu yaşamadım. haftada en az iki kez olurdu diyorum bak. yedi aydır hiç olmadı diyorum. hiç diyorum. bak dinliyor mu hiç!
  • 2 vermidon
  • başı ağrirken seks yapabileni çok tebrik ediyorum.
  • alnı duvara sürtmek, veya başka birinin alnına da ahenkli bir şekilde sürtülebilir. hem bir taşla iki kuş.
  • yanınızdaki arkadaşınızı uzun bir süre uzaklaştırmak...
  • şekersiz olarak pişirilen türk kahvesine (şekersiz olması önemli) piştikten sonra birkaç damla limon damlatılır ve içilir. kısa bir süre içinde ağrıyı keser. denenmiştir.