şükela:  tümü | bugün
  • 31 yaşındayım bana çocukluğu yaşatıyor.

sigarayı bıraktım, buraya biriktirilecek tutar olarak bir paket camel ( ben 15 sene içip sigarayı bıraktım camel fiyatını 6.50 yaptı, çok teessüf ediyorum) parası olan 6.50 lirayı tanımladım. her gün "bas biriktir" tuşuna basıp o mükemmel para sesini duymak beni "anlayamazsınız" kafasına ulaştırıyor. geçen akşam bir yerde içiyordum normalde böyle bir masanın kurulduğu günler iki paket sigara içerdim, o yüzden 2 kere bas biriktir yaptım.

ayrıca bir bankaya övgü entry2si gireceğim aklımın ucundan geçmezdi. kendimi eski solcu yılmaz erdoğan gibi hissettim. zaten yılmazcığım da aynı bankanın reklamında oynuyor. her şey parayı bulana kadar gençler ahaha..
  • sigarayı ve bilimum gereksiz harcamalarımı kestiğimde aylık çılgınlarcasına para biriktirebildiğimi bana gösteren enparanın süper icadıdır kendisi. yalnız ben bu paraları çatır çatır yurt dışında harcarım. keşke enpara euro alımı için kampanya falan yapsa
  • bugün itibariyle 2.50 tl ile açtığım enpara oluşumu. miktarı 10 tl olarak belirledim bakalım yıllar sonra bu entrymi görünce iyiki diyecekmiyim.
  • ıçkiyi azaltmam konusunda yardımcı olan enpara uygulaması.

zaten ağzıma içkiyi sürdü mü kafadan +50 lirayla başlıyorum. bazı günler 150-200 lira harcadığım bile oluyor sadece kafayı çekmek için.

neyse, 50 lirayı ayarladım buna. canım bira mı istiyor? çat basıyorum 50 lira birikim hesabına gidiyor. sonra içki almaya gidiyorum.

şaka şaka. öyle biriktiriyorum bakalım ne olacak. güzel uygulama. yalnız yıllık %6.5 faiz az.

bir de direkt ekrana koyulacak bir widget geliştirseler süper olur.