• olm ben bu adamı zenci, iri yarı bir topçu sandım yıllarca. tam öyle bir isme sahip. resmini bugün gördüm fakat yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam.

kimse almasın lan bunu, bundan bir cacık olmaz. adı bas dost ama kendisi bas dost değil.

edit: boyu 196 cm imiş. yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. bu boy ile bas olur ama dost olmaz.
  • hdp'nin seçim kampanyası zannettiğim.
  • bu adam gol attıktan sonra gazetelerin spor manşetlerini merak ediyorum doğrusu. "dost gibi sevdi düşman gibi si..." neyse fenere hayırlı olsun.
  • şimdilik fenerbahçe’ye yakın olduğu için dünyanın en kötü forvetidir, hele ibre bjk’ye dönsün işte o zaman dünyanın en iyi forveti olacaktır.
  • eğer oyuncu tesislerin içinde yiyorsa o dayağı kulübün suçu tabiki vardır. işveren iş yerinin güvenliğini de sağlamak zorunda. kaldı ki bu olaylar sporting başkanının kaybedilen maç sonrası oyuncuları hedef gösteren açıklamalar yapması sonrasında oluyor. bas dost la beraber 5-6 oyuncu * bu davayı açıyor, kulüpte kendilerini güvende hissetmediklerini söylüyor. ayrıca oyuncuların, taraftar tesis içinde yolunu biliyordu, direk olduğumuz yere geldiler gibi açıklamaları var, içeriden destek aldıklarını söylüyorlar. dava ne olur bilinmez tabi ama bedavaya gitme şansları o kadar da az değil. gerçi dost'un boşa çıkması durumunda talibi çok, newcastle haberleri de vardı. biz aradan çekebilirsek süper olur.
  • en son rvp ve nani geldiğinde “ligi kapatalım gidelim, kesin şampiyon olduk.” dediğimiz için beklentileri düşük tuttuğum golcü.
  • kandırmayın lan bizi. bas dost, wilshere derken yine henri bienvenu ile samuel holmen gelecek.
  • yediği dayağın tadı damağında kalmış olacak ki maaşına zam alıp sporting'de kalıyormuş. mesele dayaksa biz burada daha güzel döverdik aslında, yazık oldu.
  • söyle dost ve öyle geç sahnesi aklıma geliyor ismini duydukça. türkiye de 25 golü rahat var bu sene gomis i gördükten sonra kendisinden beklentim daha da arttı.

(bkz: mellon)
  • (bkz: das boot)
hesabın var mı? giriş yap