şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da #basgecplatformu heştegiyle yer alan kararsız seçmeni hedef alan platform gibi platform.

  platformun sloganı ise takdir edersiniz ki tatava yapma bas geç'tir

  ayrıca platforma gönül verenlerce https://www.facebook.com/basgecplatformu adında bir de facebook sayfası açılmış. tatava yapmadan layklayıp geçiniz.
 • büyükşehirde chp il meclisinde hdp'ye basıp geçerek destek verdiğim oluşum
 • oyumuzu kime vereceğimizi dikte eden platform falan değil, bu fikre katılanlara kime oy vermesi gerektiği söyleniyor ve platforma daha yüksek katılım için destek isteniyor.

  gerçi "dikte ediyorlar :(" diye ağlayanlar için de sıkıntı yok, sözlükte sırrı'ya vereceğim deyip oyunuzu sarıgüle de atabilirsiniz, güzel kızlar gene size kalır, bence bi düşünün.

  bak söz üstanbul'da sırrı sadece 3 oy alsa vallahi bir tanesini sözlükteki bu yakışıklı arkadaş attı deriz, sıkmayın canınızı.
 • sözlükte sırrı'ya oy verdim deme hakkını kesinlikle engellemeyen platform. herkes bilir ki en çok prim sırrı'ya destek vererek elde edilir, beyoğlunda çare sarıgül diyecek haliniz yok tabi ki. sözlükte veya twitter'da da diyemezsiniz ama bu platform şunu da hatırlatıyor: seçim gizli oylama usulü ile yapılıyor, sarıgül'e oy atıp sırrı'ya verdim demek serbest!

  biliyorum ki sırrı'nın seçmen kitlesi akp ile yola devam etmek istemiyor, e herhalde akp ile devam etmek için sırrı'ya oy verecek halleri yok. o zaman ne yapıyoruz? oyumuzu akp'nin en güçlü rakibine veriyoruz, ortamlarda sırrı'ya verdim diyoruz.
 • dikte etmek değil, bir fikrin propogandasını yapan gönüllü oluşum. o mantıkla bakıldığında her reklam, her siyasi fikir savunusu dikte etmek sayılmalı.
 • "ortamlarda sırrı'ya verdim dersin, kim anlıcak amk" sloganıyla yarmıştır.

  on numara platform #basgeçplatformu
 • okuduğum en mantıklı yorum olarak "ikinciyi geçersen birinci olmazsın"ı buraya bırakıp kaçmak istiyorum. hepimizde akıl var, mantık var. bu yüzden #basgeç. etrafta bir sürü seçim anketi dolanıyor. romantik hayalperestliğe gerek yok, bu koşullarda somut bir zafer için 3., 4. çıkan partilere değil, hangisi olursa olsun 2. görünen partilere oy verilmelidir ki amacımıza ulaşabilelim. aşağılık kompleksine falan girmeye de gerek yok, kimse babasının hayrına oy istemiyor. herkes bu düzeni nasıl leyhimize çeviririz bunun yollarını arıyor. üsluba takma, #basgeç güzel arkadaşım. yoksa "nasıl benim şehrimde yine akp çıkar" diye ağlanacaksın buralarda.
 • sırrı süreyya önder'in de desteğini alan platform. nerede platform orada sırrı.

  not: tatava yapma, bas geç. ankara'da zaten çaresizsin de istanbul'da il meclisinde sırrı'ya verip kendini rahatlatabilirsin.

  https://twitter.com/…atte/status/445703958112129024
 • hakkındaki entrylerin uzun olması üzüyor.
  (bkz: tatava yapma bas geç)

hesabın var mı? giriş yap