• deniz yıldızı adlı dizide, pelin karakterini oynayan 1987 doğumlu hoş kız.
  • kendisiyle bir bölümler arası iletişim döneminde tanıştığım, bana sürekli sigara içmemem konusunda baskılar uygulamış, gülümsemesi içinizi ısıtan, sohbeti çok iyi olan, iyi bir sırdaş.herşeyin ötesinde özel bir insan.işte kısacık tanışmanın sonucunda yorum budur.
  • geçen bi magazin programında gördüm bu hatunu. bildiğin gülücüklü bir ses tonu, çok güzel kıvırcık saçları, kırmızı rujun süper yakıştığı dudakları var. erkek olsam hemen yazılma yolları arardım öyle diyeyim. saçma sapan bir dizide oynayan çok hoş bir kız bu, yolu açık olsun da beyaz perdeye filan atlasın inşallah.
  • trabzon insanıdır. oyunculuğa atılmasındaki en büyük katkı dönemin trabzon devlet tiyatrosu oyuncuları'dır. arasında tansel öngel, durukan ordu yanlış hatırlamıyorsam başı çeker.
  • reklamını görünce çok şaşırdım, benzemez kimse sana adlı programda yarışacakmış.
  • tanımadığım bir insandır kendisi
  • benzemez kimse sana programinin bu sezon yarismacilarindan. ilk taklidi nese karabocek - artik sevmeyecegim olacak. daha ilk girisinden benden tam not aldi. biraz heyecanli fakat olur o kadar. sesinin titrek olmasi tabi sansi olmus.
  • haftanin 5 gunu yayinlanan ve ankara'da cekilen bir diziye ve benzemez kimse sana gibi efor isteyen bir programa yetişecek olan oyuncu. bu beni neden dertlendirdi ki?
  • "pek şeker" dedirten çıtır varlık
  • paramparça' ya dahil olan güzeller güzeli. uzun kıvırcık saçlar ,güzel kırmızı dudaklar, hipnotize edici gözler... ha birde sıcak gülümsemesi çarptı beni. hani derler ya "tam aşık olunası kadın" işte ondansın başak akbay, sana aşık olmak isterdim, sonra o aşk için türlü delilikler yapmak isterdim, o ateşte yanmak isterdim. en nihayet dönüp dolaşıp tekrar aşık olmak isterdim yine sana. yalnız paramparça'da ilişkiler zaten yeterince karmaşık, insanlar stresli, hal böyle iken, diziye 'sevinç' rolüyle katılan ve ayrıca çook da güzel olan oyuncumuz canlandırdığı, içten pazarlıklı (ince stratejist) , entrikacı ve cezbedici karakterle zaten mevcut olan karmaşa ve arbedeye nasıl bir katkı sağlayacak,payına ne kadarı düşecek benim merak ettiğim o. bu arada sana aşık olmak istiyorum başak akbay, unutmuş olabilirim söylemeyi.
hesabın var mı? giriş yap