• kendisiyle bir bölümler arası iletişim döneminde tanıştığım, bana sürekli sigara içmemem konusunda baskılar uygulamış, gülümsemesi içinizi ısıtan, sohbeti çok iyi olan, iyi bir sırdaş.herşeyin ötesinde özel bir insan.işte kısacık tanışmanın sonucunda yorum budur.
  • geçen bi magazin programında gördüm bu hatunu. bildiğin gülücüklü bir ses tonu, çok güzel kıvırcık saçları, kırmızı rujun süper yakıştığı dudakları var. erkek olsam hemen yazılma yolları arardım öyle diyeyim. saçma sapan bir dizide oynayan çok hoş bir kız bu, yolu açık olsun da beyaz perdeye filan atlasın inşallah.
  • hacettepe üniversitesinin bir tiyatro oyununda* gördüğüm yetenek oydu galiba. yani deniz yıldızında gördüğüme nereden hatırlıyorum diye düşündüğümde o adını hatırlayamadığım oyun geldi aklıma. her neyse eğer oysa çok iyi bir oyuncu.

    mesajla yapılan hatırlatma üzerine edit: oyunun adı "kel şarkıcı" imiş.
  • benzemez kimse sana programinin bu sezon yarismacilarindan. ilk taklidi nese karabocek - artik sevmeyecegim olacak. daha ilk girisinden benden tam not aldi. biraz heyecanli fakat olur o kadar. sesinin titrek olmasi tabi sansi olmus.