• ne istiyonuz lan bizden herkes bi şikayetçi
  • bir başak erkeği var şuanda hayatımda. bir insan bu kadar mı iyi olabilir. ilk defa bir erkek için "ben bunu hakediyor muyum acaba?" diye sorguluyorum. her türlü eleştirimi alıp kendini ve hayatını düzenliyor, yıllardır yapmak istediğim ama cesaretim olmayan her şey için bana güç veriyor. hayatımı ve çantalarımı düzenliyor. ne desem yapıyor. her hareketi güzel, düşünceli ve özenli.. allahım tutulacağım herhalde ^^

edit: herif ters köşe yaptı mahvetti beni. önce soğuk davrandı uzun süre iyi değilim dedi şimdi de hayatta kimseye karşı bir duygu hissedemiyorum diyo. muhabbetimiz de boka sardı. günde 3 kere napıyorsun diyor. yakında ayrılacağım beni sevdiğini de sanmıyorum, hiç bu kadar büyük bir hayal kırıklığına uğramamıştım.
  • kesinlikle ve kesinlikle dengesizlikte bana ikizler erkeğine sukrettiren bir erkek türü imiş. onu farkettim.
  • dengesizliği karşısında ikizler burcu gibi davranması...
  • fazlasiyla sadiktir. titizdir. ayrica pasakli kizlari sevmez. paraya dokundugunda ekmegi ellemez o derece temizdir. attigi her adim mantiklidir. bir hata yapilmasini bile istemez. mukemmeliyetcidir. niye mi? kendimden biliyorum
  • avm de bebek arabasını süren erkektir.
  • plan detay plan detay...... liste bu şekil gider. bu burcun erkeğinin plan yapması ve detaylara odaklanmasının 2 sebebi vardır. biri güven problemidir aslında. karşı taraf kim olursa olsun her daim -2 geri de başlatır sizi. anlamsız şekilde sınar ve siz bunu fark etmezsiniz çoğu zaman. bir de bunların en takık olduğu şey yalandır ama en büyük yalanı hep bu burcun erkeği söyler.
    diğeri de gerçekten hayatını nasıl sürdürmek istediğini öncesinden planını yapar ve ona en yakın değil direk tam planı uygulamak için mükemmel bir titizlikle çalışır.

sahiplenicidir, her durumda yanınızda olur. sizi güvende tutmak ister fakat 1 kere de olsa hep bir güven kırıklığı yaşatır.

lakin hakkını da yiyemem aşık olduklarında ayaklarınızı yerden keser, ruhunuza adeta kendini ilmek ilmek işler. öyle bir altyapı oluşturmuşlardır ki aklınızdan çıkmaz. yanınızda olmasa bile varlığını her daim hissedersiniz.
    bu arada size eleştiri yaptığı zaman kötü algılamayın çoğu zaman sizin iyiliğiniz için bunu yapar. tabi bu eleştiriyi tatlı dille yapsa bile karşı taraf kırılabilir. farkında olmaz çoğu zaman. kendinize o an şunu sorarken bulabilirsiniz.
    atomu istese parçalara ayırıcak adam kırıldığımı nasıl anlayamıcak kadar kör olabiliyor.
  • başak burcu erkeği şöyledir böyledir diye diye hayatımızı kararttınız 9 aydır iş bulamıyorum, elimi attığım yer kuruyor, tarlası yanmış rapciye döndüm. rahatladınız mı ha? götünüz soğudu mu? başak burcu erkekleri siksin sizi şerrolar :(
  • ilk başta çok bilgili, havalı, kültürlü gözükmekle birlikte sonradan ne kadar denyo olduklarını anlayacaksınız.

uzak durunuz.
  • ilk başta denyo biri olarak gözükmekle birlikte sonradan ne kadar çok bilgili, havalı, kültürlü olduklarını anlayacaksınız.

yakın durunuz.
hesabın var mı? giriş yap