şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başak burcu erkeği alternatif astrolojide yengeç burcu kadınıdır aslında, bedeninde bir yengeç burcu kadını taşır. (bkz: erkek bedeni icinde kadin ruhu tasimak)
  binaenaleyh bu ilişki olsa olsa mastürbasyon olur. *
 • başak burcu erkeği küçük parmağına oje sürdüğü için yeni bir şeyler öğrenmek peşinde olan yengeç kadının ilgisini çeker. yengeç kadını kendisini "ben de senelerdir sadece küçük parmağıma oje sürerim", "ben de buğdaydan çok hoşlanırım" gibi akıllıca taktiklerle tavlarken başak burcu erkeği ilk vedalaşmalarda yengeç burcu kadınının elini sıkmakla yetinecek, gözündeki değerini daha da arttıracaktır. sonra yengeç kadını bu sembolü bile sarışın karı olan burç erkeğinin alkollü içeceklerle iyi gitmediğini keşfeder, kendi başlığına döner (bkz: sümsük yengeç). başak burcu erkeği bundan sonraki hayatını çiftçi olarak geçirecektir, üç senede bir nadasa bırakır.
 • başak, burcu ve erkeği sıcak bir haziran gecesi deniz kenarında oturmuş yıldızları izlemektedirler. ufak bir tekne, üzerinede oturmakda oldukları iskeleye yanaşır usulca ve içinden yengeç, burcu ve kadını çıkarlar. o sırada bir meteor yılancı takımyıldızına ait parselden atmosfere girmiş güneye doğru kaymaktadır. burcu erkeğe döner ve "aa canım bak yıldız kaydı" der. tekneden inmekte olan hayvan yaradılışlı yengeç cevabı yapıştırır "sana ne be, sana mı kaydı". yengeç, lezbiyen burcu ve kadını hep beraber kahkaha atmaktadırlar, kamera iskeleden denize doğru döner, kahkaha sesleri burcu erkeğinin naraları ile kesilir, film biter.
 • gayet güzel olur
  (bkz: kendimden biliyorum)
 • çok guzel başlar, çok hızlı gelişir , çok çabuk biter..
  (bkz: çabuk olalım aşkım)
 • belkide her başağın gönlünde bir yengeç yatar, asla ortaya çıkamamak üzere.
 • yengeç burcu kadını ile ilişki anne - oğul düzeyindeyse, bağırılarak kaçılması gereken ama kaçılamayan durumdur. anne işte atsan atılmaz satsan satılmaz...
 • başak erkeği mantığıyla hareket ettiğinden düz ilerler bu ilişkide, yengeç kadını ise daha aktif ve duygusal olduğundan sürekli etrafında döner erkeğin, dönerek ilerler yani. bazen önüne geçer, bazen yanında olur bazende arkasında kalır yengeç kadını, başak ise dengeli hep yanına çeker yengeci. zaten sürekli yanyana olsalar, mantıklı ve sakin olsalar başak gibi çabuk sıkılırlar ya da duygusal ve hareketli olsalar yengeç gibi sürekli dönerek ilerleseler savrulurlar bir süre sonra. bu yüzden ilginç ve güzel bir ilişkiye açıktır başak erkeği yengeç kadını ilişkisi.