şükela:  tümü | bugün
 • eğer bunu söyleyen hesap gerçekse durum daha vahim. bunu söyleyenin bir kadın olması, tecavüz gibi iğrenç bir olayın bir kadın tarafından başka bir kadına reva görülmesi korkutucu. tipik nefret dolu muhafazakar saçmalamasının yanında muhafazarkar kadınların bile kadınlardan nefret ettiğini gösteriyor.
 • ya bu millete algı operasyonu çekmek, espiyonaj faaliyeti yürütmek çok kolay lan.
  köyden indim şehre filmindeki gayret'ten farkınız yok. "himmet aaaabey, bana şeeerli karı alacan deel mi?"
  ulan hesap fake. neyk neyk? sahte ulan sahte. 100 kilometreden belli oluyor. hesap temmuz 2016'da açılmış, ne ilginç bir tarih değil mi?
  demirtaş'ın eşiyle birlikte canavarca bir şekilde öldürülmüş ve toplumsal simge haline gelmiş özgecan aslan'ı aynı cümle içinde kullanarak aklı sıra operasyon çekmeye çalışıyor. yüksek ihtimal hesap pkk'lı ya da fetö'cü birine aittir. türban ve atatürk'ü yan yana getirerek bilin bakalım kimleri kötü göstermeye çalışıyorlar?
  arkadaşlar saksıları biraz çalıştıralım, pamuk prenses gibi elmayı dişlemeyelim hemen.
 • fake hesap olduğunu anlamak zor olmasa gerek. 9 ekim 2016 hakkari saldırısı sonrası bir kürtçü hesabın attığı tweet sonrası şikayetlerle kapatıldı. şerefsizin ırkı yok. ilgili tweette demirtaş ile ilgili fikrin çirkinliğini, şerefsizliğini tartışmaya bile gerek yok.

  ekşi sözlük gibi üye olmanın zor olduğu bir platformda bile bu kadar troll varken üye olmanın 2 dakikalık iş olduğu sosyal medyada bu trolllere şaşırmamak gerek.
 • ülkücü, atatürkçü ve muhafazakar görünümünü sahte bir hesapla bütünleştirip resmen bölücülük yapmış bir kişinin nefret kusmuğu...

  bir kere bu kişi kesinlikle bir kadın değildir. bu kadar kin dolu biri kadın olamaz zaten. dediğim gibi muhafazakar bir imaj için kullanılmış o resim. derhal sorgulanmalı, derhal tespit edilip hesabına el koyulmalı ki kan kokan kelimeleri barut kokusuna karışmasın...

  3 fraksiyonu birleştirip azınlık bir zümreye saldırmak savaş hukukunda bile dünya savaşı gerektirir.
 • 61 tweeti olan dandirik bi hesap iste. bunu buraya tasimanin mantigi nedir. popi olmak icin bu kadar da cok ugrasmayin.

  ps. bir garip tivit.
 • ülkücülerin klasik düşüncelerinin dışa vurumu hesaptır. çok da şeyapmamak lazım.
 • hesap fake olsa da olmasa da araştırılması gereken bir hesap olduğu açık. bu derecede iğrenç bir şeyi yazan kişinin eğer gerçekse ceza alması gerekir öte yandan eğer fake ise de fotoğraflarını kullandığı kişiyi ciddi derecede riske sokmaktadır ve nefret söylemi yaymaktadır.

  ekleme: başlığın bu halinin de değiştirilmesi gerekiyor bence. gerek başak demirtaş için gerekse özgecanın ailesi ve bu konuda hassas olan insanlar için gayet hoş olmayan bir ifade. başak demirtaş'la ilgili atılmış şiddet içeren tweet gibi bir şey olabilir.
 • bu insanlar malum kişinin örtülü ödeneğinden finanse edilen, kasıtlı troll hesaplardır diye düşünüyorum. lütfen prim yaptırmayın.
 • hiçbir suçu olmayan, vahşice katledilen, gencecik bir kızın üzerinden yapılan nefret dili dolu söylem.

  nefret ediyorum ya, midem kaldırmıyor artık