şükela:  tümü | bugün
 • tam hali, "selahattin demirtaş'ın eşi başak tecavüz edildikten sonra özgecan gibi paramparça edilmeli.. şehitlerimizin intikamı alınmalı!" olan bir gerizekalı tweeti.

  https://twitter.com/…nci_/status/785613943389753348

  http://hizliresim.com/zy6y2k

  evet, etraf bu tür gerizekalılarla dolu, hakkında yazı yazıp gündem yapılmamalı, ama bu ülkede hiç mi adalet sistemi kalmadı yahu? fotosuyla, ismiyle bu iğrenç yazıları yazacak cesareti nerden buluyor bu organizmalar?

  en ufak bir hareketlenmede interneti felç eden, binbir siteyi engelleyen değerli hökömetimiz bunları hiç mi göremiyor? bugün özgecan'ın ölümü üzerinden başkalarını tehdit edenler ille de icraatten sonra mı konu olacak? "canlı bombalar eylem yapmadan tutuklanmaz." diyen hökömet hiç mi akıllanmayacak?

  tamam, bir köpeğin havlamasıdır, anladık da, şu iğrenç yazıyı düşünmek, yazmak, yazdıktan sonra da sik kafalılığa devam etmek o kadar da kolay olmamalı. bunun bir cezası olmalı!
 • eğer bunu söyleyen hesap gerçekse durum daha vahim. bunu söyleyenin bir kadın olması, tecavüz gibi iğrenç bir olayın bir kadın tarafından başka bir kadına reva görülmesi korkutucu. tipik nefret dolu muhafazakar saçmalamasının yanında muhafazarkar kadınların bile kadınlardan nefret ettiğini gösteriyor.
 • toplum olarak kafayı yemişiz amk.

  kime nerden vursak ses gelirin peşine düşmüşüz.

  at izi it izine karışmış.
 • bütün gün malum şahsa etmedik küfür bırakmayanlar,sırtını teröristlere yaslayan, pkk'yı terörist olarak görmüyoruz diyebilen bir partinin başkanının bilmem kaç yıldır okula gitmeyip devletin parasını söğüşlediği eşine tek bir hakarette nasıl çıldırdıklarını göstermiştir.haha komiksiniz.
 • (bkz: iğrençsiniz ibneler)

  bu da ilk küfürlü entrym olsun.
 • ya bu millete algı operasyonu çekmek, espiyonaj faaliyeti yürütmek çok kolay lan.
  köyden indim şehre filmindeki gayret'ten farkınız yok. "himmet aaaabey, bana şeeerli karı alacan deel mi?"
  ulan hesap fake. neyk neyk? sahte ulan sahte. 100 kilometreden belli oluyor. hesap temmuz 2016'da açılmış, ne ilginç bir tarih değil mi?
  demirtaş'ın eşiyle birlikte canavarca bir şekilde öldürülmüş ve toplumsal simge haline gelmiş özgecan aslan'ı aynı cümle içinde kullanarak aklı sıra operasyon çekmeye çalışıyor. yüksek ihtimal hesap pkk'lı ya da fetö'cü birine aittir. türban ve atatürk'ü yan yana getirerek bilin bakalım kimleri kötü göstermeye çalışıyorlar?
  arkadaşlar saksıları biraz çalıştıralım, pamuk prenses gibi elmayı dişlemeyelim hemen.
 • "fake abicim yaa inanma dış mihrak fetö" filanla geçiştirilmemesi gereken iğrençlik.

  şayet, amacının algı operasyonu olması ceza hak etmediği anlamına gelmiyor. fake olup olmadığı araştırıldı mı? hayır. bunu yazan kişinin yurtdışında yaşayıp yaşanmadığı biliiyor mu? hayır.

  ses çıkmazsa da araştırılacak mı? hayır.

  bence kimsenin fetöcü, algıcı olduğu yok. gerçek görüşü bu şekilde olan, acilen psikiyatri tedavisine ihtiyacı olan binler var.
 • fake hesap olduğunu anlamak zor olmasa gerek. 9 ekim 2016 hakkari saldırısı sonrası bir kürtçü hesabın attığı tweet sonrası şikayetlerle kapatıldı. şerefsizin ırkı yok. ilgili tweette demirtaş ile ilgili fikrin çirkinliğini, şerefsizliğini tartışmaya bile gerek yok.

  ekşi sözlük gibi üye olmanın zor olduğu bir platformda bile bu kadar troll varken üye olmanın 2 dakikalık iş olduğu sosyal medyada bu trolllere şaşırmamak gerek.
 • şu tarz olaylardaki ''hesap gerçekse'' kafasını anlayamıyorum. ulan birisi bunu düşünüp, utanmadan yazmış işte daha ne gerçeği yalanı? şu tiviti başak demirtaş'ın kendisi hariç kim attıysa utanç vericidir.