şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adisyon arkası notlar'ın garsonluk yaparak dünya'yı gezen küt saçlı kızı. pek heyecanlı kişilik. bazen konuşurken bir an nefessiz kalıp boğulacakmış gibi oluyor. şeker bir insan. gezdiği yerleri kendine özgü bir üslupla anlatıyor. güzel detaylar yakalıyor. gezginlik işinde gelecek vaat ediyor. yolun açık olsun. ekşide yazılanları çok kafaya takma ;)
 • videolarinda kayboldugum kadindir burdan meslek secimi, hayat felsefesi alanlarinda ufuk acar kendisi, cok sevdim seni burcum gibi başak.
 • ben bu kadının kendiyle hesaplaşmalarını çok seviyorum. tanışak iyi anlaşabilirmişiz gibi geliyor. videolarını izlemek keyifli, epey alıştım. yolu açık olsun.
 • ilk izlediğim videoda itici gelmiş olsa da sonraki videoları izledikçe içten ve samimi yaklaşımı bu bakışımı kırdı. sempatik, içten neşeli bir çizgi.. yolu açık olsun.. mutlu olsun diliyorum..
 • itici ve yapmacık bir üslubu ama takip edilesi paylaşımları var. konuşmasında olur olmaz her şeyi vurgulayarak, abartarak, şaşırarak anlatıyor. türkçe öyle bir dil değil yeğen.

  ayrıca enişte beyi de kölesi yapmış galiba. çocuk balayında elde makine çekim, çekim sonrası elde macbook montaj uğraşıyor daima.
 • pazarlama dalında yaptığı yüksek lisansı umarım tezli değildir. yoksa onu okuyanın vay haline... iyi bir dilbilgisi ve diksiyon eğitimi almalı kanımca. cümlede istisnasız her kelimeye vurgu yapıyor. ayrıca cümle yapısında da ciddi sıkıntılar var. sanki youtube'da herkes istanbul türkçesiyle mi konuşuyor? tabii ki hayır. ama vlog çekerken yüksek lisansından bahseden insan bir zahmet konuşma biçimine özen göstersin.
 • eğer bulunduğu ortamda kendisini rahat hissediyorsa, üslubu beyninden ağzına çok güzel akan kadın. youtube'daki ilk izlediğim videolarında çekimser buldum ve yapamıyor gibi geldi fakat videoları izlemeye devam edince sevdim. kesinlikle içi dolu ve hemen herkesin arkadaş olup ondan fayda sağlamak isteyebileceği birisi. konuşmak, sohbet etmek, bilgi paylaşımı ve fikir alışverişi yapmalık arkadaş sınıfında ideal. youtube konusunda da başarılar. çünkü kazandığı paralarla seyahat etme derdinde bir gezgin hem de müstakbel kocasıyla. mutluluklar dilerim.
 • dünyada kendimize benzer insanlar görmek iyi bir teselli yöntemi.

  şükür tek değilmişim. aynı benim kafada biri. takibindeyim;

  https://www.youtube.com/watch?v=srctmukwwsk
 • barış’ın kanalında kendisini övmesinden sonra biraz daha tanınacağını umduğum , minimalist zen felsefesi ile yaşamaya çalışan, evli bir kadın.

  reklam ve pazarlama ile ilgili paylaştığı dizi ve alıntılar izlemeye ve okunmaya değer ayrıca.
 • kanalı iyi hoş ama hayat hakkında verdiği tavsiyeler baya bi ütopik.
  “alarmsız uyanmak en büyük lüksüm” demiş. iyi de abla ülke insanınınbüyük çoğunluğu sabah 8 akşam 7 çalışırken, bu videodan nasıl bi feyz alabilirler. herkes sizin gibi oturduğu yerden “mesaisiz” para kazanmıyor ki. herkes “mutlu yaşam” için youtuber olup keriz mi silkelesin ? kim doktor, kim öğretmen, kim işçi, kim kasap olacak ?
  biraz daha gerçekçi lütfen. bu halinle gerçekdışı senaryolu türk dizilerinden bi farkın yok.