şükela:  tümü | bugün
  • adisyon arkası notlar'ın garsonluk yaparak dünya'yı gezen küt saçlı kızı. pek heyecanlı kişilik. bazen konuşurken bir an nefessiz kalıp boğulacakmış gibi oluyor. şeker bir insan. gezdiği yerleri kendine özgü bir üslupla anlatıyor. güzel detaylar yakalıyor. gezginlik işinde gelecek vaat ediyor. yolun açık olsun. ekşide yazılanları çok kafaya takma ;)
  • videolarinda kayboldugum kadindir burdan meslek secimi, hayat felsefesi alanlarinda ufuk acar kendisi, cok sevdim seni burcum gibi başak.
  • ben bu kadının kendiyle hesaplaşmalarını çok seviyorum. tanışak iyi anlaşabilirmişiz gibi geliyor. videolarını izlemek keyifli, epey alıştım. yolu açık olsun.
  • ilk izlediğim videoda itici gelmiş olsa da sonraki videoları izledikçe içten ve samimi yaklaşımı bu bakışımı kırdı. sempatik, içten neşeli bir çizgi.. yolu açık olsun.. mutlu olsun diliyorum..
  • itici ve yapmacık bir üslubu ama takip edilesi paylaşımları var. konuşmasında olur olmaz her şeyi vurgulayarak, abartarak, şaşırarak anlatıyor. türkçe öyle bir dil değil yeğen.

ayrıca enişte beyi de kölesi yapmış galiba. çocuk balayında elde makine çekim, çekim sonrası elde macbook montaj uğraşıyor daima.
  • pazarlama dalında yaptığı yüksek lisansı umarım tezli değildir. yoksa onu okuyanın vay haline... iyi bir dilbilgisi ve diksiyon eğitimi almalı kanımca. cümlede istisnasız her kelimeye vurgu yapıyor. ayrıca cümle yapısında da ciddi sıkıntılar var. sanki youtube'da herkes istanbul türkçesiyle mi konuşuyor? tabii ki hayır. ama vlog çekerken yüksek lisansından bahseden insan bir zahmet konuşma biçimine özen göstersin.
  • minimalizm videolari izlerken denk geldigim, asiri itici buldugum kadin. youtubela ilgili bir video cekmis aciklamasindan dolayi merak ettim izledim resmen yedigi kaba sican insan profili. acip izledim , pismanim. siz izlemeyin prim kasmasin. youtube sayesinde kucuk de olsa bir yerlere gelebilmis ama, youtube’da youtube’u kotuluyor. benim patronum youtube degil siz benim patronumsunuz diyip bir siteden para dilenerek bitirmis videoyu. insanlar cok garip degil mi? umarim youtube’un kendi üzerinden para kazanıp da , youtube’a bok atip, hala utanmadan bunu youtube’a yukleyen kullancilarla ilgili bir cezasi vardir. bir hesabi kapansa da patron kim gorse. herkes youtuber oldu zaten ulkede, ortam cok leş.
  • eğer bulunduğu ortamda kendisini rahat hissediyorsa, üslubu beyninden ağzına çok güzel akan kadın. youtube'daki ilk izlediğim videolarında çekimser buldum ve yapamıyor gibi geldi fakat videoları izlemeye devam edince sevdim. kesinlikle içi dolu ve hemen herkesin arkadaş olup ondan fayda sağlamak isteyebileceği birisi. konuşmak, sohbet etmek, bilgi paylaşımı ve fikir alışverişi yapmalık arkadaş sınıfında ideal. youtube konusunda da başarılar. çünkü kazandığı paralarla seyahat etme derdinde bir gezgin hem de müstakbel kocasıyla. mutluluklar dilerim.
  • ayla'nın türkiye tarihinin en iyi filmi olduğunu söylemesi kendisinin gerçekten içi dolu olduğunu göstermektedir. şaka mı bu ? pr için para falan mı alıyorsunuz ? pazarlama dalında yüksek lisans yapmış sanırım. şimdi anlaşılıyor.
  • dünyada kendimize benzer insanlar görmek iyi bir teselli yöntemi.

şükür tek değilmişim. aynı benim kafada biri. takibindeyim;

https://www.youtube.com/watch?v=srctmukwwsk